Dotazník o cezhraničnej spolupráci v rámci dunajského a jadransko-iónskehomakroregiónu
Tento dotazník bol uverejnený v rámci projektu "SECCo2 - Mládež pre cezhraničné partnerstvá a súdržnosť EUSDR a EUSAIR"; podporovaný Dunajským strategickým projektovým fondom a PA10 - Inštitucionálna kapacita stratégie EÚ pre dunajsky región.

Hlavným cieľom dotazníka je zhromaždiť údaje o formách a štruktúrach cezhraničnej spolupráce ktoré fungujú na území Dunaja a Jadransko-iónskych regiónov. Výsledkom bude zverejnenie databázy v on-line platforme zameranej na prepojenie miestnych zainteresovaných strán ktoré sa zaoberajú cezhraničnou spoluprácou, ako sú EZÚS, euroregióny, mestá, združenia, komory, atď.

Ak zastupujete jednu z vyššie uvedených strán a chcete registrovať najnovšie správy o cezhraničných iniciatívach, podujatiach a otvorených návrhoch projektov, zaregistrujte sa na platforme vyplnením nasledujúceho prieskumu, vyplnenie trvá asi 35-40 minút. Ak nemáte záujem, ale poznáte niekoho, kto by mal záujem, prosíme vás, aby ste preposlali ďalej náš
dotazník.

Ďalšie informácie o projekte nájdete na: http://cesci-net.eu/secco2

Ak máte nejaké otázky alebo problémy súvislosti s dotazníkom, neváhajte a kontaktujte nás na adrese cesci@cesci-net.eu. Majte na pamäti, že môžete nahrať súbory v časti 4 ak ste prihlásení do svojho Google účtu.

Prosím, prečítajte si oznámenie o ochrane osobných údajov pred vyplnením dotazníka: goo.gl/Sjtt4G

Ďakujem za Vašu spoluprácu!

Súhlasíte, že Vaše osobné údaje budú spracované na základe oznámenia o ochrane osobných údajov? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CESCI. - Terms of Service - Additional Terms