Aktualizacja zgody na przetwarzanie danych osobowych |Marena Wellness & Spa|
Dzień dobry,
25 maja 2018 to początek nowej ery w zakresie ochrony danych osobowych…

Pragniemy być z Tobą w dalszym kontakcie, mamy nadzieję, że Ty również :)

Abyśmy mogli wspólnie spełniać marzenia w Marenie uprzejmie prosimy Cię o aktualizację zgody na dostarczanie informacji drogą elektroniczną oraz utrzymanie z Tobą kontaktu telefonicznego.

Zmiany w zakresie ochrony danych osobowych wynikają z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tzw. rozporządzenie RODO.

W przypadku braku aktualizacji zgody, nie będziemy mogli przekazywać Ci żadnych informacji, a Twoje dane zostaną usunięte z bazy Marena Wellness & Spa.

Aktualizacja danych osobowych
Adres e-mail: *
Your answer
Nr telefonu: *
Your answer
*pola wymagane
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU OTRZYMYWANIA INFORMACJI VIA E-MAIL
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Marena Wellness & Spa (którego właścicielem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Karelma" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) informacji handlowej, komunikatów marketingowych, w tym informacji o promocjach, ofertach specjalnych, wydarzeniach oraz inne informacje mające na celu zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych usług i satysfakcji w ramach realizowanych usług na wskazany w formularzu adres e-mail. Marena Wellness & Spa informuje, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana. Nie wpływa to na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem zgody.
ZAZNACZ JEDNĄ OPCJĘ *
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU OTRZYMYWANIA INFORMACJI VIA MOBILE
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Marena Wellness & Spa (którego właścicielem jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Karelma" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) informacji handlowej i komunikatów marketingowych, w tym informacji o promocjach, ofertach specjalnych, wydarzeniach oraz inne informacje mające na celu zapewnienie odpowiedniej jakości świadczonych usług i satysfakcji w ramach realizowanych usług na wskazany w formularzu nr telefonu. Marena Wellness & Spa informuje, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana. Nie wpływa to na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem zgody.
ZAZNACZ JEDNĄ OPCJĘ *
*pola wymagane
INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Karelma" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Międzywodziu, ul. Turystyczna 1, 72-415 Międzywodzie, NIP 9860009465, REGON 230378192.
2. Informujemy o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
3. Podanie przez danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości przesyłania ofert Marena Wellnes & Spa.
4. Informujemy, że dane osobowe będziemy przechowywać do czasu wycofania zgody.
5. Informujemy, o prawie dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo żądania przeniesienia danych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms