Style więzi a siła Ja cielesnego u osób z zaburzeniami łaknienia.
Szanowni Państwo,

jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Poniższe badanie prowadzę na potrzeby mojej pracy magisterskiej, której celem jest zrozumienie zjawiska zaburzeń łaknienia pod względem rozpoznawania sygnałów płynących z ciała. Opiekunem naukowym pracy jest dr Elżbieta Zdankiewicz-Ścigała. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem: kcelej@st.swps.edu.pl.

Badanie składa się z 5 kwestionariuszy, zawierających pytania dotyczące m.in. odczuwania i rozumienia własnych emocji, trudności w doświadczaniu negatywnych emocji (np. podczas zdenerwowania), doznań płynących z ciała (np. gęsia skórka, oddech czy napięcie lub ból) oraz perfekcyjności wykonywanych zadań. Niektóre treści, mogą wywołać u Państwa poczucie dyskomfortu. Wszystkie pytanie są w formie zamkniętej, oznacza to, że odpowiedzi udziela się na skali od 1 (nie zgadzam się/ nigdy) do 5 lub 7 (zgadzam się / zawsze). Udział w badaniu zajmuje około 30 minut.

Badanie jest w pełni anonimowe i dobrowolne. Do wypełnionych ankiet dostęp ma wyłącznie osoba prowadząca badanie oraz promotor. Uzyskane wyniki są poufne, to znaczy że będą opublikowane w formie zbiorczej i zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. W każdej chwili można zrezygnować z udziału w badaniu, bez podawania przyczyny.

Ankieta jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Żadna z odpowiedzi nie jest ani dobra, ani zła. Bardzo zależy mi na tym, żeby Pana/Pani odpowiedzi były zgodne z prawdą i szczere.

Dziękuję za poświęcony czas.

Oświadczam, że zaznajomiłem/łam się z informacją dla osoby badanej. Z własnej i nieprzymuszonej woli zgadzam się uczestniczyć w tym badaniu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, lecz wyłącznie w celach związanych z tym badaniem. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Uniwersytet SWPS. Report Abuse - Terms of Service