Brave Kids 2019 | Rodziny Goszczące
Zapraszamy do zgłaszania się jako RODZINA GOSZCZĄCA Brave Kids 2019!

Chcesz gościć w swoim domu uzdolnione dzieci młodzież (do 22 roku życia!!!) z innych krajów i zyskać nowych przyjaciół? Ruszyła rekrutacja rodzin goszczących Brave Kids Together 2019. Wolontariat dotyczący goszczenia uczestników Brave Kids to bardzo ważny element projektu. Do tej pory ponad 400 polskich rodzin otworzyło swój dom i serce dla dzieci z dalekich i bliskich zakątków świata. W ramach Brave Kids Together uczestnicy projektu z Brazylii, Hiszpanii, Polski, Palestyny i Iranu większość czasu będą mieszkać w hotelu w Zagórzu Śląskim, jednak przez parę dni będą mieszkać we Wrocławiu. To w tym czasie potrzebujemy Waszej gościnności!!!

OBEJRZYJ film dokumentalny ​o urokach goszczenia dzieci z Indii i Iranu:
Brave Kids – Dzieci Świata (https://www.youtube.com/watch?iv=SR9C9smGhrc&t=432s)

W każdym z miast młodzież i dzieci biorą udział w warsztatach artystycznych, które odbywają się od godziny 9:00 do 17:00. Do obowiązku rodziny goszczące należy dowiezienie dzieci na miejsce warsztatów oraz odbiór, zapewnienie śniadania i kolacji oraz zapewnienie oddzielnego pokoju. W ramach gościny polska rodzina przyjmuje dwójkę dzieci i młodzieży lub lidera (osoba dorosła) z jednego kraju.

***

Projekt Brave Kids Together jest rozszerzoną wersją projektu Brave Kids, który Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła organizuje już od 2009 roku. Ta nowa odsłona Brave Kids odpowiada na potrzebę stworzenia przestrzeni dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami do integracji oraz kreatywnych działań.

Ideą projektu jest różnorodność jako wartość oraz wiara w to, że każda osoba, niezależnie od pochodzenia czy stopnia niepełnosprawności jest w stanie wnieść pozytywny wkład w otoczenie. Sztuka jest narzędziem, które pozwala to wyrazić. Do udziału w drugiej edycji projektu zaproszone zostały artystyczne grupy dziecięce i młodzieżowe z różnych środowisk i krajów z Brazylii, Hiszpanii, Polski, Palestyny i Iranu. Efektem ich wspólnej pracy artystycznej będzie interdyscyplinarny, wielokulturowy spektakl stworzony przez wszystkich zaproszonych artystów, zaprezentowany na profesjonalnej scenie w Wałbrzychu i Wrocławiu.

Ideą projektu jest wspólna praca twórcza dotykająca tematów związanych z ochroną środowiska. Wydarzenia artystyczne Brave kids Together to dla wrocławskich dzieci i młodzieży doskonała lekcja różnorodności i otwartości na rówieśników z niepełnosprawnościami, a także inspiracja do bardziej efektywnego i świadomego działania w temacie promowania odpowiedzialności człowieka w kwestiach zrównoważonego rozwoju na Ziemi. Dla nauczycieli i nauczycielek to idealny wstęp do rozmowy z uczniami o tym, że każde dziecko, niezależnie od stopnia niepełnosprawności czy pochodzenia, może wnieść piękno w otaczający nas świat!
fot. Natalia Mędlarska
Termin: *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do udziału goszczenia dzieci i młodzieży Brave Kids: *
Your answer
Email address *
Your answer
Kontakt telefoniczny *
Your answer
Najlepsza pora dla Państwa do kontaktu telefonicznego *
Your answer
Zawód wykonywany
Your answer
Dane pozostałych osób rodziny zainteresowanej goszczeniem uczestników Brave Kids (wiek) *
Your answer
Miejsce zamieszkania rodziny goszczącej (osiedle, przybliżona lokalizacja) *
Your answer
Ilość pomieszczeń *
Czy w miejscu zamieszkania i goszczenia uczestników Brave Kids macie Państwo możliwość udostępnienia gościom oddzielnego pokoju (w którym np. są oddzielne łóżka lub możliwość rozłożenia materacy dla każdego dziecka)? *
Znajomość języków obcych w rodzinie goszczącej dzieci Brave Kids *
Required
Czy posiadacie Państwo zwierzęta w domu? *
Jeśli tak to jakie?
Your answer
Czy braliście Państwo udział w Brave Kids? Jeśli tak, to w którym roku.
Your answer
Skąd Państwo dowiedzieliście się o wolontariacie dotyczącym goszczenia dzieci Brave Kids? *
Required
Dodatkowe informacje/sugestie, które chcecie Państwo nam przekazać *
Your answer
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla wolontariuszy - Rodzin Goszczących Brave Kids dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids 2018 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy