Школа волонтерів. Міжнародний день захисту прав тварин
У неділю, 10 грудня в Києві вперше пройде "Школа волонтерів", присвячена темі захисту тварин. На вільних тренінгах ви зможете обмінятися практичним досвідом, послухати виступи спеціалістів та разом зустріти Міжнародний день акцій за прийняття Декларації прав тварин.

На запрошення UAnimals в Україну вперше завітає Карен Соетерс, директор наукового бюро нідерландської Party for the Animals. Варто відмітити, що Party for the Animals - стала першою парламентською партією в світі, яка поставила перед собою не короткострокові інтереси людей, а благополуччя всіх мешканців планети. На "Школі волонтерів" Карен Сетерс розповість про роль можливості впливу зоозахисників на політику країни та поділиться досвідом Нідерландів.

«Школа волонтерів від Клубу Добродіїв» — соціально-освітній проект, покликаний сформувати відповідальну волонтерську спільноту в Україні. Завдяки обміну досвідом і знаннями ми хочемо закласти основи для ефективної діяльності благодійних і громадських організацій України та їх сталого розвитку. Проект організовано благодійним фондом «Клуб Добродіїв».

Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація за формою нижче.

ПІБ *
Your answer
E-mail *
Your answer
Ваша роль в зоозахисті *
Required
Назва організації, до якої ви долучені (за наявності)
Your answer
Які зоозахисні ідеї ви підтримуєте? *
Required
Додатковий коментар
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms