Programet /Programme
Ju lutem zgjidhni njërin nga programet tona / Please choose one of our programmes
Të dhënat personale / Personal Data
Emri / Name
Your answer
Mbiemri / Surname
Your answer
Data e Lindjes / Date of Birth
MM
/
DD
/
YYYY
Gjinia / Gender
E-mail
Your answer
Numri i telefonit / Phone number
Your answer
Adresa e Banimit / Resident Address
Rruga / Street name
Your answer
Qyteti / City
Your answer
Shteti / Country
Your answer
A keni nevojë për një Hua / Kredi për financim të pjesshëm apo gjithmbarshëm të studimeve Tuaja? / Are you interested in a student loan?
Apliko sot dhe fillo studimet në Kolegjin Riinvest - kurse huan për financim të studimeve, pa interes e kamatë - e kthen - pasi të kesh diplomuar!
Kush ju ka referuar?
Personi që ju ka referuar për të aplikuar në Kolegjin Riinvest
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Riinvest. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms