Změníme společně svět finančních služeb a Vaši energii transformujeme v peníze na pomoc druhým.
Vážená slečno/paní, vážený pane,

v prvé řadě velmi děkujeme, že jste se rozhodl(a) pustit do tohoto dotazníku. Pomůžete tak v několika směrech. V prvé řadě pomůžete sobě. Cílem dotazníku je totiž zjistit, jaká je Vámi hodnocená úroveň poskytovaného poradenství (v bankách, spořitelnách, finančními poradci apod.) a poukázat na to, co Vám v těchto službách chybí a čeho je naopak příliš. Tím můžete ovlivnit, jak k Vám budou jednotlivé instituce v budoucnu přistupovat. Zároveň tak pomůžete i svému okolí, protože se budete podílet na společenské změně v oblasti financí. Pomůžete ale i těm, kteří jsou na nás finančně závislí. Za každý vyplněný dotazník bude 10 Kč věnováno na charitativní projekt, který si budete moci vybrat v závěru dotazníku. Pro tento účel jsme získali dar ve výši 20 000 Kč od Davida Kučery.

Jsme skupinkou studentů Masarykovy univerzity a Newton College, kteří se rozhodli v rámci výzkumného projektu podívat na finance optikou klientů. Chceme tímto dát finančním institucím a poradcům reálnou zpětnou vazbu. V systému otázek je obtížné dodržovat genderovou korektnost, proto jsme se rozhodli Vás v otázkách oslovovat ve druhé osobě množného čísla. Děkujeme za laskavé pochopení.

Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 17 minut (přičemž delší oddíly otázek jsou doplněny časem v minutách, kolik jimi přibližně strávíte). Velmi si Vašeho času vážíme a děkujeme předem za Vaše odpovědi. Rovněž tak děkujeme, když doporučíte vyplnění tohoto dotazníku i svým známým.

Prohlášení
Dotazník je zcela anonymní, žádné údaje nejsou spojovány s konkrétní osobou, tedy nedochází k identifikaci respondentů.

Sponzorem dotazníkového šetření je poradenská kancelář Davida Kučery, www.davidkucera.cz/nas-tym.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service