Äksi  [eel]arvamusfestivali ideekorje 2024

20. juulil toimub II Äksi [eel]arvamusfestival. Tegemist on Paide arvamusfestivali väikese kaaslasega ja Tartu 2024 sündmusega. Toimumiskohaks on  Jääaja Keskuse ümbrus Äksil.

Festivali korraldavad Jääaja Keskus, Tartumaa 2022. aasta küla Äksi kogukond, Tartu Vallavalitsus ja Tartu 2024 koos paljude sõpradega.

Äksi [eel]arvamusfestivali avalik ideekorje toimub 8.-21.aprillini. Programmi pääsenud ideed selguvad aprilli lõpuks, mil võtame kõikide ideede esitajatega ühendust. 

Käesoleva aasta teemaks on KUNST ja KESKKOND. Kunst siis oma kõigis mõõtmetes meie ümber ja meie sees - näiteks kunst avalikus ruumis/paberil/moes/unistustes/looduses ja teistes meid ümbritsevates keskkondades ning ka kunst keskkonnana. Olgu eelnevad mõtted Teile ideede seemneiks ning laske loovusel lennata.

Tule ja anna oma panus ideekorjesse!

Ankeedis palume ideede esitajatel oma aruteluidee hindajatele lahti seletada. Selleks oleme välja toonud põhiküsimused, millele tuleb vastata, ja ka mõned abistavad lisaküsimused, mis ehk aitavad mõtte paremini jooksma panna. Inspiratsiooni ammutamiseks tasub külastada ka Arvamusfestivali aruteluformaatide lehte.

Äksi [eel]arvamusfestival on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meelespea! Ideekorjes otsime arutelukorraldajaid, see tähendab, et idee esitaja peab olema valmis ja võimeline koostöös Äksi  [eel]arvamusfestivali meeskonnaga ja teiste ala korraldajatega idee ka ellu viima.  *
Required
Mis teemal planeeritav arutelu on? Kirjuta siia üks lause.  *
Mis on arutelu eesmärk? Millise tulemuseni tahad aruteluga jõuda? Mis peab siin arutelus juhtuma selleks, et sa korraldajana oleksid toimunuga rahul? Kas ja kuidas plaanid festivalil toimuva arutelu tulemusi kasutada?

On su arutelu osa mingist suuremast ettevõtmisest või protsessist, kuidas? 
*
Millest võiks arutelus juttu tulla? (max 300 sõna) *

Keda ja miks teema kõnetab? Kindlasti oleks hea, et arutelu tuleksid kuulama igasuguse profiiliga inimesed. Ent keda tahaksid sina kõige rohkem enda arutelul näha? Mis selle arutelu kuulajate jaoks huvitavaks võiks muuta?


*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy