Анкета-опитування представників громадянського суспільства Рівненщини і Волині щодо організації навчальних, консультаційних та інших заходів
РОГО «Комітет виборців України» проводить опитування громадських активістів, представників громадянського суспільства Рівненської і Волинської областей з метою визначення тем для можливих заходів (навчань, консультацій, обмінів досвідом тощо), які варто було б провести в 2017 році.

За результатами цього дослідження планується організувати низку тренінгів, семінарів, вебінарів, стажувань, що допоможуть активістам успішно реалізовувати свої суспільні ідеї/ініціативи/проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань і проблем.

Важливо! В опитуванні можуть взяти участь лише громадські активісти, які працюють у Рівненській чи Волинській області!

Чи отримували Ви вже гранти для своєї діяльності?
Які теми для навчань були б корисні для Вашої організації?
Required
Чи хотіли б Ви брати участь у стажуваннях в інших ГО, в тому числі з різних регіонів України? Якщо так, то які саме питання Вас цікавлять під час таких стажувань?
Required
Чи потрібна Вам консультаційна допомога в таких сферах?
Required
Якщо Вам потрібна така консультаційна допомога, то вкажіть, в яких конкретно питаннях із вказаних вище сфер
Your answer
Яким способом Вам було б найефективніше отримати ці консультації?
Чи готові Ви поділитися своїм досвідом у певній сфері громадської діяльності з колегами? (вкажіть, будь ласка, в яких саме сферах, якщо так)
Your answer
Яким способом Вам було б найзручніше отримувати інформацію про заплановані нашою організацією заходи (навчання, акції, зустрічі тощо)?
Required
ПІБ
Your answer
Область і населений пункт, де працюєте
Your answer
ОГС, яку представляєте
Your answer
Електронна пошта
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Заповнюючи цю форму, Ви надаєте згоду на зберігання та обробку персональних даних, згідно Закону України «Про захист персональних даних». Надана контактна інформація буде використана для подальшої комунікації і налагодження можливої співпраці.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms