FORMULARZ KONKURSOWY: "SZKLARNIA - INKUBATOR TEATRALNY" (II EDYCJA) W FABRYCE SZTUKI W ŁODZI
Konkurs adresujemy do niezależnych twórców i grup teatru niezależnego z Łodzi i regionu łódzkiego, zainteresowanych wsparciem w tworzeniu autorskiego projektu teatralnego – spektaklu/performensu. Zamierzamy wesprzeć możliwie różnorodne projekty, zgłoszone przez osoby z różnych środowisk i z różnym doświadczeniem teatralnym. Zależy nam na wsparciu osób, dla których program „Szklarni” mógłby otworzyć nowe drogi twórcze. W wyniku ogłoszonego Konkursu wyłonimy trzech rezydentów teatralnych, którzy będą mogli pracować nad swoimi projektami od sierpnia do grudnia 2022 roku.

Fabryka Sztuki w ramach Konkursu oferuje:

- nagrodę w wysokości 15 000 zł;
- wsparcie merytoryczno-produkcyjne i opiekę kuratorską;
- udostępnienie przestrzeni na próby na terenie Fabryki Sztuki;
- prezentacje projektu w Fabryce Sztuki;
- pakiet warsztatów i konsultacji artystycznych oraz szkoleń z zakresu organizacji wydarzeń;
- pakiet materiałów do dalszej eksploatacji projektu.

Wypełniając Formularz Konkursowy, należy zamieścić informacje o swoich działaniach lub działaniach teatru/grupy oraz opisać koncepcję planowanego wydarzenia.

Przed złożeniem Formularza Konkursowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, dostępnym na stronie Fabryki Sztuki w Łodzi.

Osoby chętne mogą przesłać dokumentację dorobku artystycznego oraz dodatkowe materiały (inspircje oraz materiały wizulne do projektu) w formie elektronicznej (format PDF, linki do filmów) na adres mailowy: przestrzeniesztuki.lodz.teatr@gmail.com (w tytule wpisując: SZKLARNIA 2022).

Termin zgłoszeń upływa 3 lipca 2022, o godzinie 23:59
Pytania prosimy wysyłać na adres mailowy: przestrzeniesztuki.lodz.teatr@gmail.com 

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi
Partner: Teatr CHOREA
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Przestrzenie Sztuki”. Projekt „Przestrzenie Sztuki” jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Projekt dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fabryka Sztuki w Łodzi. Report Abuse