Zapisy do udziału w Targach Wspólnot
Dnia 22 września br. odbędzie się w Centrum Jana Pawła II w Krakowie Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.
Góra Dobra jako sekcja rozwojowa Rady ds. Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, zaprasza na Targi Wspólnot od godziny 12.00-16.00, podczas których wszystkie wspólnoty Archidiecezji Krakowskiej będą mogły się zaprezentować i zachęcić do zaangażowania innych w swoją działalność.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące stanowisk do prezentowania się będą przesyłane bezpośrednio do wspólnot, które zgłoszą swój udział w poniższym formularzu.
Zapisy trwają do 20 września do godz. 20.00
Email address *
Nazwa wspólnoty *
Your answer
Osoba do kontaktu *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Wstępna liczba osób reprezentujących wspólnotę: *
Pytania
Your answer
Do zobaczenia
Zgoda na przetwarzanie danych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Fundacji Góra Dobra, Kraków w celu rejestracji i informacji na temat wydarzenia.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@goradobra.pl i radamlozdiezy@diecezja.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza naszą bazę ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Fundacja Góra Dobra. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres kontakt@goradobra.pl lub radamlozdiezy@diecezja.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu informacyjnym zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu organizacji wydarzenia. W przypadku wyrażenia powyższej zgody dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści informacyjnych odnośnie do wydarzenia."

*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service