Zostań ambasadorką/ambasadorem w projekcie „Zaopiekuj się pamięcią 2021”
Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w projekcie „Zaopiekuj się pamięcią 2021”.

Wasza rola będzie polegać na zaangażowaniu co najmniej 5-osobowej grupy wolontariuszy i wspólnym poszukaniu miejsc ważnych dla lokalnej społeczności. Ważne, abyście razem odtworzyli ich historię i ją opisali, a opis umieścili w aplikacji ToTuBy. W ten sposób użytkownicy aplikacji z całej Polski, a nawet świata, będą mogli poznać ważne dla Was miejsca i je odwiedzić.

Jeśli miejsce, które wybierzecie, wymaga prac porządkowych, będziecie także mogli z naszym wsparciem finansowym je posprzątać i odpowiednio oznaczyć.

Zostanie ambasadorką/ambasadorem wiąże się z udziałem:
1) we wstępnym spotkaniu on-line 8 października,
2) w 2-dniowych warsztatach w okolicach Warszawy 23–24 października 2021 (w razie potrzeby pokrywamy koszty podróży do kwoty biletu normalnego komunikacji publicznej, noclegu i wyżywienia w trakcie warsztatów).

Pozdrawiamy!
Fundacja na rzecz Wielkich Historii
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Skąd dowiedziałaś/dowiedziałeś się o projekcie *
W jakim województwie działasz?
W jakim charakterze zajmujesz się lokalnym dziedzictwem? Czy jest to część Twojej pracy? A może należysz do organizacji pozarządowej? Czy też działasz w pojedynkę?
Opisz swoje dotychczasowe doświadczenia w zakresie popularyzacji lokalnego dziedzictwa. *
Jakie są Twoje oczekiwania wobec udziału w projekcie?
Jaka pora dnia jest dla Ciebie najlepsza, by spotkać się on-line z pozostałymi ambasadorkami, ambasadorami i zespołem projektu 8 października? *
Tutaj możesz zapisać wszelkie informacje, które z Twojej perspektywy są ważne, a na które nie znalazło się miejsce w powyższych polach.
Dokument, który czytasz, stanowi politykę prywatności Fundacji na rzecz Wielkich Historii, dalej nazywaną Fundacją, którą w Internecie znajdziesz pod adresem http://wielkiehistorie.pl/, oraz w ramach projektu „Zaopiekuj się pamięcią” aplikacji Totuby pod adresem http://totuby.pl/. Fundacja działa pod nazwą Fundacja na rzecz Wielkich Historii (wcześniej Fundacja Pamięć i Tożsamość) KRS: 0000321207, NIP: 7010164787, REGON: 141708675, dalej nazywaną Administratorem. Dbamy o Twoją prywatność i chcemy, abyś w czasie współpracy z nami czuł się komfortowo. Dlatego też poniżej prezentujemy Ci najważniejsze informacje o zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Zamierzasz przystąpić do realizowanych przez nas programów i zostałaś/zostałeś poproszona/poproszony o podanie nam Twoich danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla naszej współpracy – ze względu na charakter prowadzonej przez nas działalności. Administratorem Twoich danych osobowych jest Administrator. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zgłosić sprzeciw wobec dalszego przetwarzania Twoich danych. Aby odwołać swoją zgodę, wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Ponadto przysługuje Ci prawo do wglądu w treść dotyczących Cię danych, w każdej chwili możesz również zażądać ich poprawienia, zmiany, usunięcia lub przeniesienia do innego podmiotu administrującego. Przetwarzając Twoje dane, osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z przepisami polskiego prawa oraz zgodnie z rozporządzeniami unijnymi. Jednocześnie jeśli uważasz, że w jakikolwiek sposób naruszamy Twoje dane osobowe, przysługuje Ci prawo do złożenia odpowiedniej skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej zwanym GIODO - Głównym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych). Jeśli chciałbyś skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących Twoich danych osobowych, lub po prostu chcesz zapytać o coś wiązanego z naszą Polityką Prywatności napisz na adres e-mail: biuro@wielkiehistorie.pl. Nasze dane korespondencyjne to: ul. Płowiecka 77, Warszawa 04-501. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of wielkiehistorie.pl. Report Abuse