Mulțumim mult de dorința ta de a fi cu noi anul acesta la GUITAR MEETING 2022!
Toate locurile au fost ocupate. Însă te așteptăm la concertele din Cluj-Napoca, 15 octombrie, la Iulius Parc. Pentru nelămuriri ne poți contacta la
punemanapechitara@gmail.comZile cu muzică bună! 🎸🎶