Interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki pasākumos
NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties praktisko mācību ciklam “Interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki pasākumos”. Mācības notiks klātienē, NVO namā (Ieriķu iela 43a, Rīga), ceturtdienās, 2022. gada 19.maijā un 9.jūnijā no plkst.14.00 līdz 17.00.

Pasākumos tiešsaistē un klātienē nedrīkst aizmirst par auditorijas iesaisti. Nereti pasākumu organizatoriem liels izaicinājums ir apkopot pasākumu dalībnieku sniegtās atbildes vai vērtējumu par kādu pasākumā apskatīto tematiku. Bieži kādu informāciju apkopotā veidā no potenciālajiem dalībniekiem ir svarīgi iegūt jau pirms pasākuma. Tāpat nereti mēs vēlamies “turpināt sarunu” ar dalībniekiem arī pēc pasākuma norises. Šeit palīgā var nākt interaktīvi tiešsaistes auditorijas iesaistes rīki.

Kuru interaktīvu auditorijas iesaistes rīku izvēlēties? Kādi ir dažādo rīku mīnusi un priekšrocības? Kā praktiski veidot un izmantot šādus rīkus? Atbildes uz šiem jautājumiem NVO pārstāvji saņems praktiskajās mācībās.

Mācību programma:
19.maijs
Interaktīvo rīku izvēles pamatprincipi;
Google aptauju mazāk izmantotās iespējas;
Mentimeter daudzveidīgais piedāvājums.

9.jūnijs
Padlet – pirms pasākuma, tā laikā un pēc pasākuma;
Jamboard – krāšņam darbam un rezultātam;
2 minūšu interaktīvie atbalsta rīki tiešsaistē.

Praktiskās mācības vadīs Inese Šubēvica, pasākumu organizatore un neformālās izglītības procesu virzītāja ar 22 gadu pieredzi, biedrības “Jaunatnes līderu koalīcija” vadītāja, NVO un kopienu attīstības virzītāja. Inesei ir bagāta praktiskā pieredze tiešsaistes un klātienes pasākumu rīkošanā, plānošanā un vadīšanā, tālab lektore labprāt dalīsies ar padomiem un ieteikumiem citiem NVO kolēģiem.

Praktiskajās mācībās aicinām plānot savu dalību, līdzi ņemot portatīvo datoru, lai aktīvi varētu piedalīties interaktīvo rīku veidošanas sesijās.

Dalībnieki var pieteikties uz vienu vai abām praktisko mācību dienām. Priekšroka tiks dota dalībniekiem, kas pieteiksies uz abām praktisko mācību nodarbībām.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Nevalstiskās organizācijas nosaukums *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Piedalīšos šādās nodarbībās - lūdzu atzīmēt datumus, kuros piedalīsies. *
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām *
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā *
Ierosinu organizēt seminārus par vēl šādām tēmām - lūdzu nosaukt
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy