ZGŁOSZENIE DO KONKURSU NA PREZENTACJĘ DOBRYCH PRAKTYK
W ramach konkursu wyłonione zostaną osoby, które przygotują i przedstawią podczas ogólnopolskiego kongresu bibliotek "Biblioteka twórców" (23-24 listopada w Łodzi) 30-minutowe prezentacje.

Wniosek należy wypełnić i przesłać do 18 września 2017 r. do godz. 23.59.

1. Informacje o kandydatce/kandydacie:
a. Imię: *
Your answer
b. Nazwisko: *
Your answer
c. Numer telefonu: *
Your answer
d. Adres email: *
Your answer
e. Funkcja pełniona w bibliotece: *
Your answer
2. Informacje o bibliotece, w której pracuje kandydatka/kandydat:
a. Nazwa instytucji: *
Your answer
b. Kod pocztowy i miejscowość: *
Your answer
c. Ulica i numer lokalu: *
Your answer
d. Województwo: *
Your answer
e. Strona WWW: *
Your answer
3. Krótki opis dobrej praktyki (max 1500 znaków ze spacjami): Jaki jest/był cel działania? Na czym polega/ło? Kto był zaangażowany w jego realizację?
*
Your answer
4. W jaki sposób opisana wyżej dobra praktyka wpisuje się w tematykę kongresu (jako miejsca tworzenia, w którym spotykają się i działają ludzie twórczy)?
*
Your answer
5. Prosimy o podanie linków do materiałów promocyjnych lub relacji z przeprowadzonego działania na stronie WWW lub profilu instytucji na Facebooku.
*
Your answer
6. Ewentualne uwagi dla FRSI:
Your answer
*
Required
*
Required
Administratorem danych osobowych w stosunku do danych osobowych przekazanych przez osoby przystępujące do konkursu na prezentację dobrych praktyk podczas ogólnopolskiego kongresu bibliotek „Biblioteka twórców” jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17. Dane przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu. Podanie danych jest niezbędne do tego, by móc wziąć udział w konkursie. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms