Инфо сесија - Social day 2021
Датум: 20.07.2020
Час: 11.00 - 12.00
Локација: ЗООМ

* ЗООМ линкот за приклучување ќе биде испратен на Вашите е-меил адреси.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Име на компанија/институција *
Сектор *
Линк од веб страна/социјален медиум на компанијата/институцијата *
Име и презиме на претставникот кој ќе присуствува на инфо сесијата *
Телефонски број за контакт *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy