WATCH DOCS - zrób to sam / PROJEKT ARCHIWALNY
UWAGA: "WATCH DOCS - zrób to sam" to projekt archiwalny realizowany w 2016 r. Zgłoszenia przyjęte po 31 grudnia 2016 r. nie będą realizowane.
Czy organizowałeś/aś już pokaz(y) w ramach projektu WATCH DOCS zrób to sam?
Dane kontaktowe organizatora pokazu
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres email *
Your answer
Telefon *
Your answer
Informacje dotyczące pokazu
Planowana data pokazu *
MM
/
DD
/
YYYY
Wybierz tytuł filmu *
Rodzaj pokazu *
Przewidywana liczba uczestników pokazu *
Your answer
Preferowany nośnik *
Miejsce pokazu
Miejscowość *
Your answer
Nazwa placówki (nie dotyczy pokazów prywatnych)
Your answer
Adres (nie dotyczy pokazów prywatnych)
Your answer
Akceptacja regulaminu projektu
Projekt „WATCH DOCS. Zrób to sam” realizowany przez organizatorów festiwalu WATCH DOCS – Społeczny Instytut Filmowy i Helsińską Fundację Praw Człowieka przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, umożliwia zarejestrowanym uczestnikom projektu – zwanymi dalej ORGANIZATORAMI - organizowanie publicznych pokazów wybranych filmów dokumentalnych – pod następującymi warunkami:

1. Wszystkie pokazy w ramach projektu „Zrób to sam” są bezpłatne.
2. Pokazy filmów mogą być organizowane wyłącznie na terytorium Polski i wyłącznie w porozumieniu z festiwalem WATCH DOCS.
3. Filmy zaopatrzone w polskie napisy są udostępniane zarejestrowanym uczestnikom projektu w formie zabezpieczonych hasłem linków do wersji online w serwisie VIMEO lub płyt DVD.
4. W przypadku organizacji pokazu w miejscu publicznym, organizator zobowiązuje się do zapewnienia widzom bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami.
5. Po pokazie, organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia z widzami dyskusji poświęconej problemom poruszanym w filmie – przy wykorzystaniu materiałów pomocniczych udostępnionych na stronie WWW projektu.
6. Organizator zobowiązuje się do wypełnienia internetowej ankiety ewaluacyjnej z organizacji pokazu i przebiegu dyskusji w przeciągu tygodnia od daty projekcji.
7. W przypadku projekcji z płyty DVD organizator zobowiązuje się do odesłania nośnika na adres MFF WATCH DOCS (Helsińska Fundacja Praw Człowieka / MFF WATCH DOCS, ul. Zgoda 11, 00-018 Warszawa) w przeciągu tygodnia od daty projekcji.

*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.