Презентація книги Анни Владимирської «Мистецтво розуміти мистецтво» та бесіда-презентація «Європейці зачаровані культурою Японії».
Дата та час: 15 лютого (середа) 2017, 19:00
Місце: Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Перемоги, 37, бібліотека КПІ, 4 поверх)
Вхід: безкоштовний (обов'язкова попередня реєстрація)

Унікальна можливість зустрітися з мистецтвознавцем, автором книги «Мистецтво розуміти мистецтво», книги, що дає уявлення про сучасне мистецтво від імпресіонізму до українських геніїв 21 століття. Під час заходу буде можливість придбати книгу «Мистецтво розуміти мистецтво».

За своєю формою це книга-подорож витворами геніїв сучасного мистецтва та їх унікальними біографіями. По своїй суті ця книга є арт-гідом скарбами образотворчої культури

Під час зустрічі також запланована бесіда про європейців, що були зачаровані культурою Японії. Їх імена широко відомі, оскільки багато в чому, саме завдяки японській гравюрі, з'явилися дивовижні полотна Едуарда Мане, Вінсента Ван Гога, Анрі Тулуз-Лотрека та багатьох інших.


У разі, якщо Ви зареєструвалися, але не зможете відвідати захід, повідомте, будь-ласка, за телефоном (044) 204-81-66 або e-mail uajc@kpi.ua (реєстрацію можна буде зняти до 17:00 15 лютого).

Прізвище та ім'я
Your answer
Телефон (у форматі ххх-ххх-хх-хх)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms