Sports Jaunciemā
Aptaujas mērķis ir apzināt apkaimes iedzīvotāju interesi par iespējamām pašu finansētām sporta nodarbībām Jaunciemā, izmantojot pieejamo infrastruktūru, ar nolūku:
1. Balstoties uz aptaujas rezultātiem, biedrības vārdā slēgt līgumu par sporta zāles nomu.
2. Izmantot esošo infrastruktūru izvēlētajām aktivitātēm savai veselībai, kā arī apkaimes iedzīvotāju labo attiecību attīstīšanai.

Aptaujas mērķa auditorija ir Jaunciema aktīvie iedzīvotāji, vecumā no 16-99 gadiem, neatkarīgi no dzimuma vai iemaņām kādā no sporta veidiem.

Aptaujas beigu termiņš: 2020.gada 2.janvāris.

Rezultātu apkopošana un turpmākās rīcības plāna izziņošana: ne vēlāk kā 2020.gada 10.janvārī
Kontaktinformācija
Lūgums ievadīt informāciju par sevi, kas tiks izmantota, lai informētu par aptaujas rezultātiem un turpmākās rīcības detaļām
Vārds, uzvārds *
Vecums *
E-pasts *
Telefona numurs *
Ielas nosaukums, kurā dzīvo *
Iekštelpu vai ārtelpu sporta veidi/aktivitātes, ar kuriem Tu nodarbojies pašlaik vai kas Tev jebkad sagādājuši prieku
Papildinformācija par iespējamām sporta nodarbībām
Ir iespējams īrēt Rīgas 7.pamatskolas sporta zāli. Skolas sporta zāle ir vidējā tehniskā stāvoklī, ar pieticīgu apkuri. Jāņem vērā, ka zāle nav pielāgota visiem sporta veidiem. Ir pieejamas ģērbtuves, bet nav dušas.

Sporta nodarbību orientējošās izmaksas:
* "bumbu spēles" (piem., basketbols, volejbols): aptuveni 5 eiro par 90 minūšu nodarbību, atkarībā no dalībnieku skaita. Nodarbību sākums: iespējams uzreiz pēc šādas vajadzības apzināšanas, formalitāšu nokārtošanas, komandu nokomplektēšanas un iemaksu veikšanas.

* grupu nodarbības (piem., joga, vingrošana, deju kursi): aptuveni 10-15 eiro par nodarbību. Grupu nodarbību norises sākuma laiku vai vadītāja atbilstību katrai gaumei biedrība nevar garantēt. Ja aptaujas rezultāti uzrādīs šādu iedzīvotāju interesi, tas kalpos par signālu turpmākajai rīcībai un kopīgiem speciālista meklējumiem.

Apmaksas nosacījumi: ar pārskaitījumu, avansā, par nākamo kalendāro mēnesi.

Sporta zāles lietošanas noteikumi: standarta ētikas un kārtības noteikumi, kas attiecas uz sporta un izglītības iestādēm (atrodami internetā)
Ar kuru no zemāk uzskaitītajiem sporta veidiem Tu nodarbotos 7.pamatskolas sporta zālē, ja būtu tāda iespēja un kā Tu vērtē savu sagatavotību katrā izvēlētajā aktivitātē?
Iesācējs
Tautas klase
Sporta klase
Basketbols
Volejbols
Joga/pilates
Aerobika
Ārstnieciskā vingrošana
Clear selection
Ja iepriekšējā jautājumā neatradi sev vēlamo sporta veidu, lūdzu, norādi to šeit (un savu sagatavotības līmeni)
Cik nodarbības nedēļā Tev ir apņēmība apmeklēt? *
Ja Tu pats vai kāds Tavs paziņa ir ieinteresēts vadīt kādu no grupu nodarbībām (par atlīdzību), tad lūgums norādīt, ko tieši.
Kādi ir Tavi ierosinājumi skolas zāles pielietojumam, kas nav apskatīti šīs aptaujas ietvaros, bet būtu vērsti uz apkaimes sabiedrības veselīgu dzīvesveida un saliedētības veicināšanu?
Neskaidrību vai precizējošu jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Jaunciema attīstības biedrību (FB, www.jaunciems.lv sadaļā Konktakti vai sūtot īsziņu uz tel.nr.29274532)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy