Příměstský 12.—16. srpna 
Závazná přihláška
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení dítěte:
*
Datum narození dítěte:
*
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa dítěte:
*
Jméno a příjmení zákonného zástupce: *
(kontaktní osoba v době tábora)
Adresa zákonného zástupce: *
Telefon(y): *
(Telefon funkční v době tábora.)
Email: *
Zvolte formu úhrady *
Pojištění storna účasti
Bezpečná data + osobní údaje
*
Údaje z přihlášek uložíme na bezpečné místo, budeme je používat pouze my a výhradně pro účely hladké organizace tábora — jako že se Všeználek jmenujeme! 

Potvrďte prosím:
"Vyplněním přihlášky souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro potřeby příměstského tábora volnočasového centra Všeználek, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů." 
Required
FOTOsouhlas
*
"Pořadatel akce smí během konání této akce pořizovat audiovizuální záznamy zahrnující i mé dítě a tyto pak následně využít pro internetovou prezentaci a podobné propagační kanály." 

Poznámka
Sem můžete doplnit další informace vztahující se k táboru, například různá časová, organizační nebo zdravotní omezení a upřesnění atd.
Co bude následovat?

Všeználek Vám po odeslání této přihlášky zašle emailem platební instrukce. Až po uhrazení je Vašemu dítěti rezervováno místo, fakturu obdržíte na vyžádání. Poplatek za pětidenní tábor je 3.650, - Kč (nebo 750, - Kč za jednotlivý den). Cena zahrnuje oběd, pitný režim a všechny aktivity programu jako jsou vstupné a jízdné.
Účast na táboře leze stornovat pouze ze zdravotních důvodů (na základě potvrzení lékaře), a to nejpozději měsíc do začátku tábora. V takovém případě vracíme 60 % ceny tábora. V ostatních případech vracíme cenu obědů. V den nástupu je nutné odevzdat potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na letním příměstském táboře a prohlášení o bezinfekčnosti.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy