Ankieta dotycząca PROGRAMU MIESZKANIE PLUS
Niniejsza ankieta pomoże nam określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Dębicy. Państwa opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia.

Prosimy o rzetelne wypełnienie załączonej ankiety w terminie do 10 listopada 2016 roku

Miasto Dębica przystąpiło do programu MIESZKANIE PLUS, w ramach którego na działkach nr 481/80 i 481/81 położonych przy ul. Ratuszowej w Dębicy, jest planowana budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” - nieruchomości dostępne w tym stanie będą gotowe do zamieszkania. Przekazanie do eksploatacji pierwszych mieszkań planowane jest na 2018 rok. Oferta jest kierowana
do mieszkańców Gminy Miasta Dębica. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie. Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po 30 latach najmu. W takiej sytuacji czynsz będzie wyższy o 20%. Wskazane jest, aby Zainteresowany podjął decyzję o wyborze „opcji” w momencie przystąpienia do Programu.

Przewidywane koszty, w poszczególnych wariantach, przedstawiają się następująco:
1) Opcja 1 - wynajem mieszkania
Koszt budowy mieszkania będzie się mieścił w przedziale od 2,5 tys. zł/m2 do 5 tys. zł/m2. W takim przypadku, czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 10 zł/m2 do 20 zł/m2.
2) Opcja 2 – wynajem z docelowym wykupem mieszkania
Koszt budowy mieszkania będzie się mieścił w przedziale od 2,5 tys. zł/m2 do 5 tys. zł/m2. W takim przypadku, czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 12 zł/m2 do 24 zł/m2.

1. Jaką opcją Pani/Pan będzie zainteresowana(y) w PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS?
2. Jaka wielkość mieszkania najbardziej Panią/Pana interesuje?
3. Czy jest Pani/Pan zainteresowana(y) wykupem mieszkania na własność?
4. Obecnie zajmowane przez Panią/Pana mieszkanie jest własnością?
5. Jakie koszty ponosi Pani/Pan z tytułu czynszu lub wynajmu mieszkania?
6. Czy obecnie stara się Pani/Pan o mieszkanie?
7. Jakie są Pani/Pana źródła dochodu?
8. Jaka jest liczba osób należących do Pani/Pana gospodarstwa domowego?
9. Miejsce zamieszkania?
10. Miejsce zameldowania
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms