Заявка для участі в проекті «Падаюча тінь «Мрії» на сади Джардіні»
Національний павільйон України на 58-й Венеціанській Бієнале оголошує подачу заявок для участі в проекті «Падаюча тінь «Мрії» на сади Джардіні».

Ми, Відкрита група, звертаємось до українських художників як до «єдиної уявної спільноти» і водночас до кожного, хто почуває себе на маргінесі чи обособлений від процесу. Незалежно від техніки, ідей, освіти і віку, запрошуємо українських художників та художниць заповнити анкету і взяти участь у проекті національного павільйону України на 58-й Бієнале у Венеції, а саме кинути тінь «Мрії» на сади Джардіні. Варто наголосити, що у кінцевому списку учасників буде кожен, хто коректно заповнить анкету.

Національний павільйон України в рамках 58-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції буде присвячено переосмисленню поняттю міфу, його значення та впливу на українське сучасне мистецтво. Розповідь про Мрію — це алегорична форма присутності у Венеції. Тінь над Джардіні — це відверта ілюстрація динаміки сил і влади в сучасному мистецтві, як у локальному українському контексті, так і в європейському та світовому. Явлення тіні стане демонстрацією того, що Бієнале є чимось, що можна поставити під сумнів, чимось, на що можна кинути тінь.

З повагою, Відкрита група

Форма участі в проекті:

Дані всіх учасників будуть записані на жорсткий диск, який знаходиться у вантажному відсіку літака Ан-225. 9 травня 2019 року літак полетить із Києва до Венеції, аби ополудні кинути тінь на сади Джардіні, після чого літак повернеться в Україну.

Зокрема, внесені дані будуть використані в підготовці й матеріалах виставки в національному павільйоні України, який цього року розміститься у Венеціанському Arsenale.

За результатами збору всіх даних буде створено архів, який у формі книги-довідника стане основою каталогу національного павільйону.

Усі художники та художниці, художні групи, які надішлють заявки стануть учасниками експозиції Національного павільйону України у Венеції з 11 травня до 24 жовтня 2019 року.

Термін прийому заявок: до 10 квітня 2019 року.
Для подачі заявки ви маєте погодитися із правилами участі (розміщені активним посиланням в останньому пункті анкети).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service