Registracija į NEMOKAMĄ seminarą "Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo?"
Džiaugiamės, kad siekiate tobulėti ir pagerinti savo ir savo vaikų gyvenimo kokybę. Registruodamiesi į seminarą "Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo?", sutinkate su VšĮ "Pažangūs sprendimai" duomenų apsaugos sąlygomis (jos nurodytos paspaudus šią nuorodą http://stipriseima.lt/duomenu-apsaugos-politika/).

Mums džiugu matyti, kad jūs į šį seminarą labai gausiai registruojatės.

Visi, kurie atliks pasirengimo seminarui užduotis, galės sudalyvauti jame nemokamai. Taip elgiuosi, nes  už pinigus man svarbiau yra tai, kad jūs mokėtumėte kurti ilgalaikius ir laimingus santykius.

Visuose mano vedamuose seminaruose praktikuoju išankstinį pasirengimą. Taip seminaro metu galime dirbti su namuose parengta informacija. Dėl to seminarai yra naudingesni dalyviams.

Atkreipiu dėmesį į tai, kad tai PIRMAS jūsų žingsnis įvaldant santykių su vaiku kokybę. Kokius, Kada ir Kaip žengti kitus žingsnius išsiaiškinsime seminare.

Seminare dirbsime dvejose sesijose po 1,5 val. ir 15 min. kavos pertraukėlė.

Iki birželio 1 d. prašome atsiųsti laišką pstobulinu@gmail.com su tekstu "Užduotis atlikome, prašome atsiųsti prisijungimo nuorodą". Vėliau atsiuntę laiškus ar užduočių neatlikę, dalyvauti seminare negalės.


Seminaras vyks birželio 7 ir 14 d. 17:45-21:15 val.


Jei kiltų klausimų, nedvejojant kreipkitės
Palaikantis Mykolas
865954009
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Keliese planuojate dalyvauti *
Ar planuojate dalyvauti birželio 7 d? *
Ar planuojate dalyvauti birželio 14 d? *
Pirmojo dalyvio vardas ir pavardė *
Antrojo dalyvio vardas ir pavardė *
Pirmojo dalyvio telefono nr. *
Antrojo dalyvio telefono nr. *
Maloniai kviečiame užsiregistruoti Naujienlaiškio gavimui (gausite naujausius pasiūlymus apie nemokamus ir mokamus seminarus poroms, vykdomus projektus (ne dažniau nei 1 k. per mėnesį)). *
Dažnai dalyviai pamiršta, kad seminaras vyks konkrečią dieną ir todėl patys nesudalyvauja ir kiti norintys negali sudalyvauti. Ar norėtumėte, kad išsiųstume priminimą sms žinute? *
Kadangi seminaras yra finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų, jis yra nemokamas, o dalyvių skaičius yra ribotas. Jūsų dalyvavimas seminare yra labai svarbus: jeigu negalėsite dalyvauti seminare, mes negalėsime pakviesti kito žmogaus, kuris ne tik gautų žinių, bet ir negausime lėšų už Jūsų mokymą. Kiekvieno iš užsiregistravusio dalyvavimas yra labai svarbus, todėl prašome įsivertinti dalyvavimo galimybes *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy