"Meslek Liseleri Yapay Zekayla Tanışıyor" Projesi Okul Başvuru Formu
Kodluyoruz olarak EMpower Foundation'ın desteği ile gerçekleştireceğimiz bu projede teknik meslek liselerinin müfredatlarına uyumlu, sektörel ihtiyaçlara yönelik yapay zeka eğitimleri düzenliyoruz.

Neden bu proje?
Yapay zeka dünyamızı ve meslekleri yeniden şekillendirirken, biz de bu teknolojiyi anlayabilen ve geliştirebilen gençler yetiştirmek istiyoruz.

Ne yapacağız?
Eğitimler toplam 12 saat olacak ve her lisede seçilecek lise 2. ve 3. sınıf öğrencileri ile gerçekleştirilecek. Yapay zeka uygulamaları, veri hazırlama, makine öğrenimi, Python dili ve yapay zeka kütüphanelerinin kullanımı üzerinden ilerleyecek eğitimler, uygulamalı örneklerle öğrencilere ‘yaparak öğrenme’ fırsatı da verecek.

Aradığımız okullar ve koşullar
- Meslek lisesinin Istanbul’da yer alması: İstanbul’daki Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitim veren ve bünyesinde Bilişim Bölümü bulunan meslek liselerini hedefliyoruz.
- İstekli, öğrencilerinin geleceğine değer katma isteği olan öğretmenlerin varlığı: Tercihimiz, her okulda bu eğitimleri verebilecek bir veya birkaç öğretmenin de eğitimlere katılması ve bunları başka öğrencilerle de devam ettirmesi. O yüzden, bu eğitimi Kodluyoruz’dan almakla ve sonra başka öğrencilere sağlamakla ilgilenen öğretmenlerin olduğu okulları önceliklendireceğiz.
İsim soyisim *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Çalışılan okulun ismi *
Your answer
Okulun bulunduğu ilçe *
Your answer
Okulunuzda Bilişim Bölümü var mı? *
Formu dolduran kişi olarak sizin okuldaki göreviniz *
Your answer
Eğitimle ilgilenen öğretmen(ler)in isimleri ve bulundukları görevler *
Lütfen tüm ilgilenen öğretmenleri yazınız.
Your answer
Bu projeye neden katılmak istiyorsunuz? *
Your answer
Okulunuzdaki öğrencilerin sosyoekonomik durumu hakkında kısaca bilgi verir misiniz? *
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Kodluyoruz Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Açık Rıza Metni *
Kodluyoruz Çalışan Adayı Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni (https://drive.google.com/file/d/1tPeNMeO-_l0dVmVC19GUm-EHYNZ32voj/view?usp=sharing) okudum ve bu kapsamda;Özel nitelikli kişisel verilerimin çalışan adaylarının başvuru, seçme ve değerlendirme süreçlerinin planlaması ve / veya yürütülmesi, çalışan adayı ve / veya öğrenci ve / veya stajyer yerleştirilmesi için gerekli iç / dış iletişim aktivitelerinin planlanması ve / veya icrası, iş sağlığı ve / veya güvenliği çerçevesinde gerçekleştirilmesi gereken faaliyetlerin planlanması ve / veya icrası, Şirket faaliyetlerinin Şirket prosedürleri ve / veya ilgili mevzuata uygun olarak yürütülmesinin temini için gerekli operasyonel faaliyetlerinin planlanması ve / veya icrası, hukuk işlerinin takibi ile yetkili kişi ve / veya kuruluşlara mevzuattan kaynaklı bilgi verilmesi amaçlarıyla işlenmesini ve bu amaçlarla tedarikçilerimize, tedarikçilerimizin yurtiçi veya yurtdışında bulundurulan bilgisayar sistemlerine ve kanunen yetkili kamu/özel kurumlarına aktarılmasını kabul ediyorum.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kodluyoruz Derneği. Report Abuse