РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО до 05.07.2021
*** Реєстраційна форма для виконавців та гуртів, які планують свій виступ в м. Київ ***

!!! УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ !!! тут мають бути відповіді на всі ваші питання !!!

Після 05.07.2021 реєстрацію буде закрито і ви потрапите у waiting list виконавців. Ми залишаємо за собою право не відписувати вам після закриття реєстрації, оскільки це потребує додаткового ресурсу, а команда у нас дуже маленька і на все фізично не вистачає рук.

Команда День Вуличної Музики залишає за собою право відмовити учасникам у виступі у тому випадку, якщо ми:
1. Не зможемо забезпечити вас необхідним обладнанням з якихось причин (цьогоріч це дуже ймовірно, адже до події залишилось дуже мало часу, ціни в ренталах за 2 роки зросли, а фінансових можливостей у нас досі немає.
2. Рівень володіння музичними інструментами або виконавець залишають бажати кращого * це наша суб'єктивна думка, яка не підлягає оскарженню *

__________________________________________________________________________________________________________

!!!!! ВАЖЛИВО:

У 2021 році проведення Дня Вуличної Музики у Києві заплановано на 10 липня та 2 жовтня.
Подія відбудеться у новому формті unplugged picnic summer & autumn edition.

Цьогоріч у зв'язку із відсутністю коштів команда День Вуличної Музики вирішила відмовитись від традиційних музичних сцен із підключенням. Це означає, що музичні гурти матимуть змогу виступати на святі лише у тому випадку, якщо зможуть самостійно забезпечити собі необхідне для виступу звукове обладнання, проте ми всеодно закликаємо вас реєструватись, бо раптом в самий останній момент з'явиться чарівник, який допоможе нам фінансово або надасть безкоштовно локацію з тентом, грузчиками, грузовим транспортом, звукорежисером, стейджменом і всім необхідним для виступу гурту звуком.

Участь у Дні Вуличної Музики може взяти кожен. Неважливо, граєте ви свою музику, чи чужу. Відбір проводиться лише серед музичних колективів, які хочуть виступати на повністю обладнаних локаціях. Якщо ви акустичний виконавець, співаєте акапельно, або гурт зі своєю апаратурою — ми автоматично скажемо вам "Приходьте і заграйте!"

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ДНЯ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ
Музиканти, які беруть участь у святі, погоджуються дотримуватися наведених нижче правил.

РЕЄСТРАЦЯ:

1. Під час реєстрації учасник вказує необхідні дані та підтверджує, що вся надана інформація є достовірною. Учасник також підтверджує, що інформація, яку він вказав, не суперечить законодавству України, і що він несе за неї відповідальність.

2. Під час реєстрації учасник погоджується, що вказана в анкеті інформація — назва гурту / ім’я виконавця, контактні дані, опис, фото, місто, вулиця та час виступу є вірними.

3. Заповненням цієї анкети учасник надає згоду на те, що частина інформації, наданої під час реєстрації може бути опублікована на веб-сайті streetmusic.com.ua, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, тощо. (Номер телефону та адреса електронної пошти, вказані під час реєстрації, НЕ будуть доступні для загального використання)

4. Під час реєстрації учасник має право та можливість виправити дані на веб-сайті, змінити чи доповнити інформацію про час та місце власного виступу, скасувати зареєстроване місце чи час виступу тощо.

5. Організатори зберігають за собою право ухвалювати рішення щодо правильності даних, вказаних учасником під час реєстрації.

6. Організатори мають право не підтвердити реєстрацію та / або змінити інформацію, вказану в описі під час реєстрації, якщо буде встановлено, що вона не відповідає законодавству України.

7. Вокальні виконавці до участі в Дні Вуличної Музики допускаються тільки в акапельному виконанні, або в супроводі "живого" акомпанементу (не стосується виконавців в стилі "реп та хіп-хоп)".

8. Якщо ви співаєте під фонограму — не пишіть нам будь ласка і не витрачайте наш час.

УЧАСТЬ:

1. Під час реєстрації учасник підтверджує, що він вільно обирає місце, час та репертуар музики, яку він гратиме, за що він несе відповідальність перед організаторами та гостями свята, а також підтверджує, що він не платив за участь або допуск до участі. Участь всіх музикантів завжди була, є і буде безкоштовною та добровільною.

2. Під час реєстрації учасник підтверджує, що йому відомо, що всю комерційну рекламу події та використання логотипу Дня Вуличної Музики необхідно узгодити з організаторами перед Днем Вуличної Музики оскільки День Вуличної Музики — це зареєстрована Торгова Марка. В іншому разі виконавця може бути позбавлено права участі в святі та виключено з усіх інформаційних матеріалів заходу, а ще організатори мають право подати судовий позив. Для того, щоб уникнути неприємностей достатньо написати уточнюючого листа на streetmusic.ua@gmail.com

3. Реєстрація учасників дозволить підготувати цікаву програму свята музики, надати музикантам необхідну технічну та іншу підтримку, якщо організатори матимуть змогу її надати.

Якщо Ви маєте інші питання щодо участі в Дні Вуличної Музики, просимо контактувати з організаторами за ел. поштою: streetmusic.ua@gmail.com

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ви - *
Ви виступали раніше на Дні Вуличної Музики? *
* Якщо так - вкажіть у якому році:
Required
В якому стилі Ви граєте? *
Вам потрібно підключення? *
*** На площадки з повним технічним підключенням відбувається відбір. З різних причин ми можемо вам відмовити.
Required
Ви готові ділитися з іншими музикантами власним обладнанням? *
Required
Назва Вашого гурту (як Вас представити слухачам)? *
Лінк на вашу групу у соц. мережах, сайт (якщо є): *
Лінк на ваше відео / аудіо для відбору та публікації у соц. мережах *
Перелік музичних інструментів, на яких плануєте грати (якщо Ви - гурт):   *
Контактний телефон: *
Скільки плануєте зіграти пісень: *
Можете вказати скільки вільно можете грати в хвилинах / годинах
Коли протягом дня 19 травня Вам буде зручно виступити на Дні Вуличної Музики? *
Вкажіть приблизно час, для того, щоб ми могли впорядкувати усіх бажаючих:
Required
Рівень володіння музичними інструментами: *
Мова виконання пісень *
Required
Лінк на фото виконавця / гурту для публікацій у соцмережах
Коротко про себе (для сольних виконавців) чи свій гурт для публікацій у соцмережах *
Чому ви хочете виступати на Дні Вуличної Музики? *
Required
П.І.Б. особи, що подає заявку на участь: *
Реєстрація музикантів відкрита до 5 липня 2021 року включно. ЗА ТРИ ДНІ ДО ПОДІЇ з Вами сконтактується куратор вашої музичної локації для уточнення часу та місця виступу, якщо будуть організовуватись локації. В будь-якому разі ми надішлемо вам листа зі статусом за 3 дні до події. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy