Nahota a erotika v larpu
V posledních letech se v Česku objevují larpy, které - prozatím v jakémsi experimentálním modu - pracují s kladením důrazu na erotické prvky. Smyslem následujícího dotazníku je zmapovat základní postoje, které larpoví účastníci zaujímají vůči těmto tendencím v tom smyslu, zda jim přijdou nosné a zajímavé na rovině tématu či užitých mechanik.

Zdůrazňujeme, že se otázky vztahují ke hrám, které s nahotou a erotikou v larpu pracují vědomě jako s přímou součástí hry. Nemyslíme tím cokoliv, co přesahuje rámec hry, resp. příběhu (libovolná forma erotiky před hrou, po hře či mimo roli).

Dvě poznámky na okraj:
1. Nahotu bereme jako více-méně samostatné téma, které může, ale nemusí být s erotikou propojeno.
2. Erotikou míníme fyzický milostný kontakt, jehož škála sahá od polibku či objetí, vyjadřujících milostnou náklonnost, až k sexu samotnému (coby programové součásti hry). Nejde tedy o libovolný fyzický kontakt (tedy například objetí při shledání dvou postav, jejichž vztah je přátelský).

Sesbíraná data shrneme do podoby článku. Nebudeme je poskytovat žádným třetím stranám.

Maník a Čiki
Nahota v larpu mi obecně
Míníme nahotu, která by potenciálně postihovala i vás v rámci role na konkrétním larpu.
Mé aktuální hranice jsou
Aktuální hranice v běžné situace (hře)
Doplňte předchozí odpověď o jednu či více následujících možností
(můžete zaškrtnout více možností)
Již jsem hrál hru, která vědomě pracuje s erotikou
Erotikou myslíme cokoliv (pro vás) intimního na škále od polibku na ústa výše.
Hry, která pracuje s nějakými prvky erotiky, bych se účastnil pouze za těchto předpokladů
Účastním se experimentální hry, která splňuje podmínky v předchozí otázce. Jak moc je pro mne důležité, aby mne ostatní hráči a hráčky s nimiž hraji, přitahovali?
Účastním se experimentální hry, která vědomě pracuje s tématem erotiky a jsou splněny podmínky v předchozích dvou otázkách. V rámci experimentu jsem ochoten/ochotna posunout hranice až na
Erotiku (sex) a larp
Po hře (na festivalu) jsem zažil(a) nechtěné erotické obtěžování
Tato otázka tématicky nezapadá do tohoto dotazníku. Ze světa i z Česka se však objevují (nepočetné) indicie, že by obtěžování mohl být problém a nemáme pro to žádná data. Toto je naše malá snaha o to je získat.
Zde můžeš dopsat jakýkoliv text k tématu.
Je něco, co bys chtěl/a zmínit a nepokrývají otázky výše? Je třeba něco dopřesnit? Zde nabízíme prostor pro tvůj delší text.
Your answer
Jsem
Věk
Your answer
Jméno
Pokud chceš, můžeš vyplnit své jméno. Vyplnění je samozřejmě zcela dobrovolné a nepovinné. Je možné, že si o tom budeme chtít povídat - možná i s tebou. Je možné, že se objeví neveřejná hra (nejspíše ne od nás) a na základě vyplnění tě organizátor bude moci kontaktovat - po tvém souhlasu, pochopitelně.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.