Formularz zgłoszeniowy do Stowarzyszenia Trampolina z.s.
W celu zapisania swojej rodziny do Stowarzyszenia Trampolina z.s. prosimy o wypełnienie formularza. Następnie wyślemy Ci dalsze informacje niezbędne do przystąpienia do Stowarzyszenia.

Prosimy wypełnij poniższe pola wpisując dane swoje oraz swoich dzieci, które chcesz zgłosić do Trampoliny. Wypełnij tyle pól dotyczących dzieci ile masz dzieci, resztę zostaw pustą. Jeżeli masz więcej dzieci niż przewiduje nasz formularz, prosimy skontaktuj się z nami pisząc na adres email: trampolina.praha@gmail.com.

Jeżeli masz problem z wprowadzeniem niektórych danych (w szczególności daty urodzenia) na urządzeniach mobilnych to sugerujemy wypełnienie formularza na laptopie/komputerze stacjonarnym.
Email address *
Imię i nazwisko rodzica *
Numer telefonu rodzica (prosimy wpisz czeski numer telefonu) *
Adres zamieszkania (prosimy wpisz w kolejności: miasto, kod pocztowy, ulica, numer domu) *
Data urodzenia rodzica *
MM
/
DD
/
YYYY
(DZIECKO 1) Imię i nazwisko *
(DZIECKO 1) Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
(DZIECKO 2) Imię i nazwisko
(DZIECKO 2) Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
(DZIECKO 3) Imię i nazwisko
(DZIECKO 3) Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
(DZIECKO 4) Imię i nazwisko
(DZIECKO 4) Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
(DZIECKO 5) Imię i nazwisko
(DZIECKO 5) Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Jako Stowarzyszenie Trampolina z.s. będziemy przetwarzać dane osobowe podane w tym formularzu. Dane będziemy przetwarzać w celu kontaktu z Tobą oraz w celu realizacji celów statutowych Stowarzyszenia (czyli po prostu organizacji imprez i wydarzeń Trampoliny :)). Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest konieczne, aby dokonać zgłoszenia do Stowarzyszenia. Jeżeli chcesz wysłać formularz zgłoszeniowy to prosimy zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. *
Zdjęcia zrobione podczas naszych imprez mogą być umieszczone na naszych trampolinowych grupach na facebooku (grupy zamknięte, wyłącznie dla członków Stowarzyszenia). Wybrane zdjęcia mogą być także opublikowane na naszym fanpage na facebooku oraz na naszej stronie internetowej. Są to zdjęcia robione przez uczestników naszych imprez, przeważnie przez trampolinowych rodziców. Na zdjęciach mogą znajdować się uczestnicy danej imprezy. Nigdy nie podpisujemy zdjęć, przeważnie są to zdjęcia grupowe. Zdjęcia publikujemy po pierwsze w celach pamiątkowych (relacje z imprez), a po drugie celem promocji naszego Stowarzyszenia - relacje z imprez pomagają nam znajdować sponsorów i partnerów dla kolejnych imprez, dlatego prosimy Cię o zgodę na publikację zdjęć. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zażądać usunięcia zdjęć, które Ci się nie spodobają - wystarczy, że do nas napiszesz.
Clear selection
Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje lub uwagi, wpisz je tutaj:
Składka członkowska
Przy zapisie do Stowarzyszenia pobieramy składkę w wys. 400 CZK. Składkę można wpłacić na konto (2800188696/2010) lub osobiście przy najbliższej okazji.
Tajna grupa na FB
Jeśli jesteś na FB, prosimy znajdź profil "TramPOLina w Pradze" i dodaj do grona znajomych, to dodamy Cię do naszej tajnej grupy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy