Stypendium pamięci Konrada Pustoły
Formularz zgłoszeniowy do VII edycji stypendium pamięci Konrada Pustoły

Zapraszamy fotografki i fotografów do zgłaszania swojej twórczości do stypendium pamięci artysty Konrada Pustoły.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących formularza lub zgłoszenia prosimy o kontakt pod adresem stypendium.konrada.pustoly@krytykapolityczna.pl.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą RODO:

  1. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa.

  2. Kontakt w sprawie danych osobowych: dane.osobowe@krytykapolityczna.pl

  3. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu organizacji procesu stypendium pamięci Konrada Pustoły (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci zapewnienia prawidłowego przebiegu organizowanych przez nas przedsięwzięć).

  4. Dane osobowe, które przetwarzamy, realizując nabór zgłoszeń do stypendium, to: imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer telefonu.

  5. Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do organizacji naboru na stypendium pamięci Konrada Pustoły, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  6. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby wziąć udział w naborze do stypendium.

  7. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem Stypendium dostępnym na stronach informujących o naborze *
Imię/imiona *
Nazwisko *
adres e-mail *
numer telefonu *
Krótki biogram - opis dorobku artystycznego *
Link do pobrania folderu z Twoimi pracami, które zgłaszasz jako załącznik do aplikacji o stypendium, z chmury (może być to link do dysku Google Drive - prosimy o dostęp dla adresu stypendium.konrada.pustoly@krytykapolityczna.pl lub link do Wetransfer) *
Informacja o przesłanych pracach
Uzasadnienie zgłoszenia
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Krytyka Polityczna. Report Abuse