Pieteikums LTRK Vidzemes reģionālās padomes locekļa amatam 2024.gada vēlēšanās
Reģionālā padome (RP) ir LTRK brīvprātīga, organizatoriska struktūra, kura pārstāv LTRK biedru intereses attiecīgajā reģionā dažādās nozarēs un viedokļu jomās.
RP darbs ir būtiska LTRK viedokļa veidošanas sastāvdaļa, kā rezultātā tiek pārstāvētas biedru intereses dažādos nozīmīgos jautājumos.

Atbilstoši RP darba reglamentam, kas noteic, ka RP locekļus deleģē attiecīgā reģiona LTRK biedri uz 3 (trim) gadiem, aicinām biedrus pieteikt savas kandidatūras 2024. gada RP vēlēšanām!

Vienlaikus skaidrojam, ka atrašanās  RP locekļa amatā neliedz iespēju atrasties arī nozaru vai interešu kompetenču padomes locekļa amatā! 

Tāpat aicinām iepazīties ar 15. janvāra vebināru par LTRK vēlēšanu procesu: https://www.youtube.com/watch?v=wVVjA5tH_bE

Pirms kandidatūras pieteikšanas aicinām iepazīties ar LTRK Reģionālo  padomju darba reglamentā noteiktajām prasībām un ierobežojumiem RP locekļa amatamhttps://www.ltrk.lv/sites/default/files/inline-files/LTRK_Regionalo_padomju_darba_reglaments_grozijumi_18_02_2021%20%28002%29.pdf

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar LTRK Politikas daļu, rakstot uz e-pasta adresi politika@ltrk.lv


*  *  *

Sniedzot informāciju aptaujas ietvaros, Jūs apliecināt, ka piekrītat Jūsu norādīto datu izmantošanai biedrības “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” (LTRK) viedokļa veidošanai un darba organizēšanai atbilstoši LTRK Privātuma politikai. LTRK personas datus apstrādā un glabā ne ilgāk kā tas ir nepieciešams nolūkiem, kuriem personas dati tiek ievākti un apstrādāti. Datu dzēšanas process norisinās atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 17.pantam un LTRK Privātuma Politikai. Jautājumu gadījumā par LTRK veikto datu apstrādi Jūs varat sazināties ar LTRK, izmantojot elektroniskā pasta adresi info@ltrk.lv.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Ieņemamais amats *
E-pasta adrese *
Tālruņa numurs *
Apliecinu, ka, atbilstoši LTRK reģionālo padomju darba reglamenta 4. punktam: *
Required
Īss pārskats, par to, kas Vidzemes padomei būtu jāsasniedz tās darbības laikā *
Kāds būs Jūsu kā Vidzemes padomes locekļa ieguldījums piedaloties stratēģisku, uzņēmējdarbības vides ietekmējošu jautājumu risināšanā? *
Jūsu dzīves gājuma īss apraksts *
Piekrītu, ka šajā pieteikumā sniegtā informācija tiks publiskai pieejai izvietota LTRK mājaslapā, izsūtīta citiem LTRK biedriem vai kā citādi izmantota, lai nodrošinātu LTRK vēlēšanu procesu.
*
Netiks publicēti pretendentu tālruņi un e-pasti.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy