VILNOS MAGIJA
Vėlimas – pati seniausia vilnonių audinių gamybos technika. Pasak legendos, pirmas veltas kilimas atsirado Nojaus laive. Avys, plaukusios šiame laive, buvo suvarytos į labai mažus gardus. Vilnos nuo jų šonų krito ant grindų, drėko, buvo trypiamos ir vėlėsi po kanopomis. Kai avys paliko laivą, ant grindų pasiliko gulėti šiltas vilnonis kilimas. Bet tai tik legenda.
Vilnos vėlimas atrastas jau seniai, tačiau iki šių laikų ši vėlimo technika nėra užmiršta. Tai viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo, karščio ir vandens. Ir rezultatas garantuotas - tvirtas vilnos pluoštas.
Vėlimo procesas nėra labai sudėtingas, tačiau reikalaujantis laiko, kantrybės ir, be abejo, šiek tiek kūrybinio polėkio. O juk sukurti kažką gražaus savo rankomis – tai galimybė papasakoti istoriją, pasidalinti įspūdžiais, nuotaika.


Jau išbandžiusius savo jėgas veltinio gamyboje kviečiame ateiti į riešinių ar pirštinių vėlimo pamoką.
KAINA 20 EUR.

Nors tai atrodo taip paprasta, bet patys velti daiktai pribloškia ne vieną. Ateikite įsitikinti, kad ir Jūs tai galite ir pasigaminsite unikalų darbelį.
Visomis reikiamomis medžiagomis aprūpinsime.
Užsiėmimus veda mokytoja Lijana Krapikienė.
Vieta: Virbališkės takas 3 Palanga (reklaminė iškaba NT Komanda)
Būtina registracija:
Informacija pasiteiravimui : 8-676-32718

Vardas, pavardė
Your answer
Elektroninis paštas
Your answer
Tel. numeris
Your answer
Kuriame užsiėmime dalyvausite?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service