Objednávka výukového programu ARPOKu
Milí pedagogové,

pro to, abychom se na program řádně připravili, potřebujeme od Vás několik základních informací. Po vyplnění dotazníku zaregistrujeme Vaše požadavky a potvrdíme vše emailem.

Pokud máte zájem objednat více programů, lze zaškrtnout více možností a u data realizace uvést, který program je pro jakou cílovou skupinu, kdy má proběhnout atd.

Tým ARPOKu


V případě dalších otázek pište na e-mail anna.mairingerova@arpok.cz či volejte na telefonní číslo 581 111 907.

Datum realizace *
Napište datum + začátek vyučovací hodiny, kdy má program začít. Pokud chcete objednat více akcí najednou, napište ve formátu: datum, začátek výuky, název akce (viz níže), třída, počet dětí - např. 1. 9. 2018, 8.00, Brenda ze Zambie, 1. třída, 20 / 28. 9. 2018, 9.30, Ekologická stopa, 8.třída, 27
Your answer
Vyberte výukový program, délka: 90 minut (programy pro MŠ trvají 60 minut), cena: 45 Kč/žák
Zaškrtněte název výukového programu, o který máte zájem. Anotaci jednotlivých výukových programů naleznete na 1url.cz/ot931 Maximální počet dětí ve třídě stanoven na 25 (v případě většího počtu žáků v jedné třídě je nutná individuální domluva předem).
Vyberte tematický den, délka: 180 minut, cena: 65 Kč/žák
Zaškrtněte název projektového dne, o který máte zájem. Anotaci jednotlivých projektových dnů naleznete na 1url.cz/0t93Q Maximální počet dětí pro tematický den je stanoven na 100 (v případě většího počtu žáků je nutná individuální domluva předem).
Objednávám pro: *
Required
Počet dětí ve třídě *
Your answer
Jsou ve třídě žáci se specifickými potřebami (speciálními poruchami učení, postižení, poruchami chování)? Pokud ano, jakými?
Your answer
Název školy *
Your answer
Adresa školy *
Your answer
Fakturační údaje
Zadejte přesný název školy, adresu a IČ.
Your answer
Kontaktní osoba *
jméno, příjmení
Your answer
Kontaktní osoba *
telefon
Your answer
Kontaktní osoba *
email
Your answer
Způsob platby *
Required
PODMÍNKY PRO REALIZACI VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ *
*Cestovné lektorů • Školy sídlící na území města Olomouce cestovné lektorů nehradí. • Školy sídlící mimo území města Olomouce hradí náklady na cestovné ve výši: 4 Kč x počet km x počet lektorů. Počet km určujeme dle plánovače na serveru mapy.cz. • Mimo území města Olomouce pojedeme pouze v případě, že si daná škola objedná minimálně 2 výukové programy. *Lektorné • Pedagogové jsou přítomni ve všech třídách po celou dobu trvání výukových programů. • Minimální počet dětí je stanoven na 15, maximální počet dětí ve třídě je stanoven na 25 (v případě většího počtu žáků v jedné třídě je nutná individuální domluva předem). • V případě menší účasti na programu, hradí objednatel lektorné za 15 dětí.
Required
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Poznámky
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service