Prihláška Tanečná akadémia Sunny Dance - školský rok 2021/2022
Pre prihlásenie vášho dieťaťa môžete využiť tento prihlasovací formulár. Odoslaním potvrdzujete správnosť uvedených údajov a súhlas s ich spracovaním.

Poznámka: V prípade ak sa prihlasujete za seba (máte viac ako 16 rokov), uveďte svoje meno a priezvisko aj v časti Údaje o zákonnom zástupcovi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Clear selection
ÚDAJE O DIEŤATI
Meno a priezvisko dieťaťa *
Navštevovaná škola *
Vyberte prosím zo zoznamu školu, na ktorú prihlasujete dieťa
Dátum narodenia *
Deň, mesiac a rok narodenia
MM
/
DD
/
YYYY
Trieda v škole *
Uveďte prosím vo formáte napr.: 4.B
Zdravotné upozornenie
Typ ochorenia dieťaťa, alergie, zdravotné obmedzenie atď.
ÚDAJE O ZÁKONNOM ZÁSTUPCOVI
Meno a priezvisko *
Email *
Ulica a číslo domu *
Mesto *
PSČ *
Telefónne číslo *
Vyjadrenie súhlasu
Súhlasím so spracovaním a zhromažďovaním osobných údajov v systéme Sunny Dance, ktorú prevádzkuje Sunny Dance OZ a poskytuje prístup k prevádzkovateľovi kurzu, ku ktorému sa hlásim v rozsahu uvedenom nižšie. Súhlas je daný za účelom vedenia registrácie, dochádzky, profilu a komunikáciu s prevádzkovateľom alebo s prevádzkovateľmi kurzov. Súhlas udeľujem až do jeho odvolania. Zároveň prehlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

Osobné údaje, ktoré zhromažďujeme najmä na základe vyplnenia registrácie sú: meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo, detail registrácie pre dané kurzy a prevádzkovateľov, údaje o dochádzke pre dané kurzy.

Ak je uvedené aj:  fakturačné údaje, meno dieťaťa, vek dieťaťa, stav platby za kurz, obsadené miesta.

Prevádzkovateľ Sunny Dance kladie veľký dôraz na bezpečnosť a ochranu osobných údajov všetkých registrovaných používateľov a zákazníkov prevádzkovateľov kurzov, ktorí systém využívajú. Informácie sú uchovávané v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z. z. Všetky získané údaje sú využívané výhradne za účelom vedenia profilu v systéme
Sunny Dance. Používateľ môže súhlas kedykoľvek odmietnuť. Odmietnutím súhlasu bude registrácia zmazaná, čo môže mať dopad na zotrvanie v registrovanom kurze alebo v skupine. Zhromažďujeme len tie Vaše osobné údaje, ktoré na splnenie tohto cieľa skutočne potrebujeme. Osobné údaje, ktoré nám oznámite, chránime všetkými dostupnými administratívnymi i technickými prostriedkami pred predvídaným nebezpečenstvom tak, aby sme zabránili ich zneužitiu.
Súhlas so školským poriadkom TASD *
Required
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy