Přihláška - Letní příměstské tábory u koní 2021
Vyplněním a odesláním této přihlášky dávám souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.
Dále uděluji souhlas s pořizováním fotografií, videozáznamů a jiných datových záznamů účastníka při aktivitách tábora. Tato dokumentace bude použita jako propagační materiály této akce a činnosti spolku (web, sociální sítě, informační letáky, tiskové zprávy, …).
Vyplněním a odesláním této přihlášky přihlašuji své dítě na vybraný příměstský tábor a zavazuji se k úhradě nevratné zálohy* 500,-Kč co nejdříve po odeslání přihlášky a zbylé částky do 30.6.2020. Souhlasím s výše uvedenými podmínkami.
*Nevratná záloha - bez této zálohy není přihláška na příměstský tábor platná. Zálohu vracíme pouze v případě zrušení tábora z naší strany, případně z důvodu COVID-19.
Termín *
Jméno a příjmení dítěte *
Bydliště dítěte *
Datum narození dítěte *
Zdravotní pojišťovna dítěte + kód zdravotní pojišťovny *
Zdravotní omezení *
Kontaktní email *
Zákonný zástupce 1 - jméno, příjmení, bydliště (pokud se liší od dítěte), telefon (na kterém budete po dobu tábora k zastižení): *
Zákonný zástupce 2 - jméno, příjmení, bydliště (pokud se liší od dítěte), telefon (na kterém budete po dobu tábora k zastižení): *
Velikost trička *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy