Codzienna uważność. Czym jest mindfulness?
Serdecznie zapraszamy na spóźnione styczniowe spotkanie (tak, tak, nas też dopadł TEN wirus), podczas którego porozmawiamy o tym, jak być uważnym i życzliwym na co dzień. Temat podejmujemy na początku nowego roku kiedy to każdy stara się wprowadzić nowe, dobre postanowienia do swojego życia.
Uważność jest sposobem kierowania uwagi bezpośrednio na wszystko, co pojawia się w naszym codziennym życiu z chwili na chwilę. Dzięki temu zwiększamy świadomość funkcjonowania ciała i umysłu, zyskując wewnętrzną równowagę. To bycie zamiast działania. Z postawą życzliwości, akceptacji i wewnętrznego uśmiechu.

Prowadzący: Krystyna Boroń-Krupińska. Certyfikowany nauczyciel MBLC i CBLC. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w Mindfulness Association Polska. Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Bangor University, UK). Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych i Promocji Zdrowia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zainteresowana zagadnieniami dotyczącymi świadomości ciała, holistycznego podejścia do zdrowia, autorka publikacji i badań związanych z wpływem podejścia body-mind na stan zdrowia psychofizycznego.Uczestniczka kursów doskonalących z zakresu pracy z ciałem i rozwoju osobistego (m.in. Technika Alexandra, Metoda Feldenkraisa, Trening autogenny Shultza, Body Mind Centering).

3 lutego 2020 (poniedziałek) godz.19.00-22.00
Przyjaciele i Znajomi, ul. Grunwaldzka 98 (sala na dole, na końcu), Wrocław (naprzeciwko stacji BP)
http://przyjacieleiznajomi.pl/
Nazwisko - wymagane *
Your answer
Imię - wymagane *
Your answer
E-mail - wymagane *
Your answer
Telefon
Your answer
Też Was dopadł TEN wirus? :)
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do zapisu na spotkanie Stowarzyszenia Klub Mamuśki (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
TYLKO DLA NOWYCH MAM
Proszę kliknąć "zapisz", jeśli Twojego maila nie ma w naszej bazie mailowej, a chcesz otrzymywać od nas zaproszenia na kolejne spotkania organizowane przez Stowarzyszenie Klub Mamuśki
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia potwierdzimy w ciągu kilku dni, nie ma potrzeby wielokrotnej wysyłki zgłoszenia :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy