Kurz improvizace pro začátečníky >>>>>Pardubice<<<<<
Máme radost, že se s námi chceš rozvíjet.
Můžeš se začít těšit, protože Tě čeká kurz, na který jen tak nezapomeneš :)
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Kolik je ti let? *
Your answer
Znáš někoho, kdo se na kurz hlásí? *
Pokud ano, napiš nám v jakém vztahu jste, ať víme do čeho jdeme ;) Přátelé, sourozenci, partneři...
Your answer
Máš zkušenosti s jinými seberozvojovými kurzy nebo divadlem jako takovým? Jaké? *
Your answer
Představ se nám, ať víme s kým budeme mít tu čest: *
Your answer
Proč se hlásíš na kurz improvizace? *
Your answer
DŮLEŽITÉ INFORMACE
ČAS A MÍSTO
Kurz bude probíhat každou středu od 17:45 do 20:45 od 7. března do 23. května 2018 (kromě 28.3.) ve vzdělávacím centru Natura Park (www.natura-park.cz). Jedná se o 10 lekcí po 3 hodinách + závěrečné vystoupení pro přátele. Účast na vystoupení je dobrovolná.

PLATBA
Jakmile odklikneš odeslání přihlášky, podržíme Ti místo v kurzu po dobu 7 dní. Když nám do té doby dorazí na bankovní účet 5564028001/5500 účastnický poplatek ve výši 5 500 Kč, místo je na 100 % Tvé. V opačném případě místo nabídneme jinému zájemci a to by byla škoda. Tak si raději rovnou dej poznámku do diáře ;)

STORNO PODMÍNKY
S ohledem na výši nájmu peníze za kurz ani ukázkovou lekci nevracíme. Vždy je možné za sebe sehnat náhradníka. V takovém případě Ti po jeho zaplacení rádi vrátíme plnou částku. V případě zdravotních problémů se domluvíme individuálně.

Veškeré informace Ti pošleme ještě do mailu, abys je pak snadno našel/a.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujemeTvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Čajový klub Paleta, o.s., pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš s podmínkami? *
Chceš vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Your answer
Je něco nejasného? Ptej se.
Your answer
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Paleťáci :)
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms