FORMULARI PER ANETARESIM NE SHOQERINE BJESHKATARE ALPINISTE "PRISHTINA"
Te dhenat e mbledhura me poshte sherbejne per leshim te karteles unike bjeshkatare nga FBAK.
Perveq formularit, ju duhet te dergoni edhe nje kopje te leternjoftimit tuaj permes e-mail ne info@shba-prishtina.com apo si foto permes viber ne numrat +377 44 168 370 ose +386 49 787 927

Pagesa e anetaresimit behet paraprakisht permes xhirollogarise se ShBAP apo tek arkatari.

Per detaje shtese, shkruaj e-mail ne: info@shba-prishtina.com ose telefono: +377 44 168 370 ose +386 49 787 927
Email address *
Emri *
Your answer
Mbiemri *
Your answer
Gjinia *
Datëlindja *
MM
/
DD
/
YYYY
Vendi i lindjes *
Your answer
Adresa e banimit *
Your answer
Kodi postar dhe qyteti *
Your answer
Nr. i telefonit *
Your answer
Grupi i gjakut *
Nr. personal (Leternjoftimi) *
Your answer
Regjistrimi i parë në Shoqëri Bjeshkatare (Viti)
Your answer
Shoqeria Bjeshkatare e pare ku jeni inkuadruar
Your answer
Thirrja bjeshkatare
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy