Přihláška na 55. DSM, 3. - 4. 4. 2020 Litoměřice
Diecézní setkání mládeže pořádá spolek MATĚJ z. s. ve spolupráci s Biskupstvím litoměřickým, Diecézním centrem pro mládež, Komenského 748/4, 41201 Litoměřice.
Cena: 100,- Kč za nocleh + doporučený příspěvek na setkání 150,- Kč
Všechny informace k programu naleznete na www.dcml.cz.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefonní číslo
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Trvalé bydliště (ulice, číslo domu, město, PSČ) *
Your answer
Vikariát *
Chci přespat z pátku na sobotu v DDKT *
Nocleh stojí 100 Kč na osobu. Bude zajištěn v Diecézním domě kardinála Trochty (Komenského 4, Litoměřice). Je třeba mít vlastní spacák a karimatku.
Required
Objednávám si tato jídla (prosíme o příspěvek na stravování dle vlastních možností): *
Prosíme, abyste si na oběd přivezli vlastní lžíci, misku nebo ešus na jídlo a hrnek na pití, abychom jednorázovými plasty zatěžovali životní prostředí. Děkujeme. Bude se podávat 1) vepřový guláš nebo 2) těstovinový salát (bezmasý). Nezajišťujeme žádné diety.
Required
K sobotnímu obědu bych měl/a radši
Odpolední skupina *
Každý se může přihlášit pouze na jednu skupinu, protože probíhají souběžně. Anotace k jednotlivým skupinám naleznete na www.dcml.cz
Poučení o ochraně osobních údajů *
Vámi výše poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány organizátorem akce výhradně pro potřeby a zajištění tohoto setkání. S případnou výjimkou, kdy k tomu bude organizátor donucen povinností dle příslušné státní legislativy, nebudou tyto Vaše osobní údaje předány třetím osobám. Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání akce a dále po dobu nutnou k jejímu vypořádání. V rámci účetnictví spolku MATĚJ z. s. a Biskupství litoměřického však budou v souvislosti s Vaší úhradou celé akce uchovávány po dobu stanovenou zákonnými předpisy v oblasti vedení účetnictví. Bližší informace k této problematice Vám rád poskytne organizátor akce.V souvislosti s ochranou osobních údajů a v souladu se svými povinnostmi podle GDPR jmenovalo Biskupství litoměřické pověřence pro ochranu osobních údajů. V případě jakýchkoli přání nebo dotazů jej můžete kontaktovat poštou na adrese Dómské náměstí 1/1, 412 88 Litoměřice, telefonicky na čísle 703 454 451 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese gdpr@dltm.cz.
Souhlas se zasíláním informací a pozvánek na akce pro mládež
Vážená účastnice/Vážený účastníku, děkujeme, že jsi projevil/a zájem o akci pořádanou spolekm MATĚJ z. s. a Diecézním centrem pro mládež Biskupství litoměřického. Abys ses i v budoucnu dozvěděl/a o dalších akcích pro mládež, o které bys mohl/a mít zájem, rádi bychom Ti zasílali občasné informační sdělení s pozvánkami na nadcházející akce. Pokud se zasíláním těchto sdělení souhlasíš, zaškrtni políčko pro souhlas. Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat, a to zasláním e-mailu na adresu dcm@dltm.cz. Pokud se rozhodneš souhlas neudělit, neplyne z toho pro Tebe žádný negativní důsledek. Zejména není nijak ovlivněna Tvá účast na akci, na kterou se přihlašuješ.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Biskupství litoměřické. Report Abuse