Анкета випускника ЖВПУ-і
1. У чому Ви бачите сенс навчання в ЖВПУ?
допускається декілька відповідей
2.Від чого Ви отримали найбільше задоволення при навчанні в нашому навчальному закладі?
одна відповідь
3. Що в життєдіяльності навчального закладу викликає Вашу незадоволеність?
- В навчальному процесі - В організації спільних справ - У спілкуванні з педагогами - в спілкуванні з одногрупниками. - життя в гуртожитку, - їдальня, - Ваш варіант відповіді.
Your answer
4. В якій соціальній ролі Ви найчастіше виступали в житті навчального закладу
- Лідер та організатор; - Активний учасник; - Виконавець; - Роблю багато, і співпереживаю за всю групу. - Захоплений глядач; - Відсторонений спостерігач.
Your answer
5. Яка подія в нашому навчальному закладі Вам запам'яталося найбільше? *
Your answer
6. Що Ви вважаєте своїм головним досягненням за всі роки навчання?
Your answer
7. Яка Ваша проблема, пов'язана з навчальним закладом, так і залишилася невирішеною (кількість виборів довільне)? *
-% Результати по окремих навчальних предметів; -% Успішність у цілому; - Проблеми взаємин з одногрупниками; - Проблеми взаємин з педагогами; - Не зміг проявити себе в класних і загальних справах; - Відсутнє відчуття безпеки і захищеності; - Погіршення стану здоров'я; - Невміння розподілити свій час; - Складно поєднувати навчання та додаткові заняття (спорт, музика і т.п.); - Ні одного; - Страх перед іспитами, захистом диплома. - Проблеми при проживанні в гуртожитку. Ваш варіант відповіді.
Your answer
8. Що для Вас найбільш значимо в житті(кількість виборів довільне)? *
- Активна діяльне життя (повнота та емоційна насиченість життя); - Життєва мудрість (зрілість суджень та здоровий глузд, що досягаються життєвим досвідом); - Здоров'я (фізичне і психічне); - Цікава робота; - Краса природи і мистецтва (переживання прекрасного в природі і в мистецтві); - Любов (духовна і фізична близькість з коханою людиною); - Матеріально забезпечене життя (відсутність матеріальних труднощів); - Наявність хороших і вірних друзів; - Суспільне визнання (повага оточуючих, колективу, товаришів по роботі); - Пізнання (можливість розширення своєї освіти, кругозору, загальної культури, інтелектуальний розвиток); - Продуктивне життя (максимально повне використання своїх можливостей, сил та здібностей); - Розвиток (робота над собою, постійне фізичне й духовне вдосконалення); - Розваги (приємне, необтяжливе проведення часу, відсутність обов'язків); - Свобода (самостійність, незалежність у судженнях і вчинках); - Щасливе сімейне життя; - Щастя інших (добробут, розвиток і вдосконалення інших людей, всього народу, людства в цілому); - Творчість (можливість творчої діяльності); - Впевненість у собі (внутрішня гармонія, свобода від внутрішніх протиріч, сумнівів).
Your answer
9.Як Ви оцінюєте свої взаємини з одногрупниками (виберіть одну відповідь)? *
10. Як Ви вважаєте, на які риси Вашого характеру вплинули на ваше життя в училищі? *
Your answer
11.Назвіть на вашу думку прізвище, ім’я по батькові, посаду, номера аудиторії, цеху, поверху( в гуртожитку) Найкращого та чому:
викладача; класного керівника;майстра виробничого навчання; вихователя; іншого працівника училища
Your answer
13.Ваше ПІБ, або НІК в Інтернеті(соціальна мережа,Skype), назва групи, рік вступу в навчальний заклад *
Your answer
14. Ваші плани (навчання, робота).
Your answer
15. Ваші побажання училищу.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service