Bezpłatny cykl szkoleń online: EMPATYCZNE PONIEDZIAŁKI

Bezpłatny webinar
Email *
ADRESAT: rodzice uczniów
TERMIN: 17 maja, 31 maja, 7 czerwca i 21 czerwca, 17.00 - 19.15
Imię i nazwisko: *
adres e-mail *
Zadbaj o siebie w poniedziałek, 31 maja 2021, godz.17.00 - 19.15
Clear selection
Ogarnij złość od poniedziałku, 07 czerwca 2021, godz.17.00 - 19.15
Clear selection
Uważny poniedziałek, 21 czerwca 2021, godz.17.00 - 19.15
Clear selection
Jestem mieszkanką/mieszkańcem Sosnowca *
Miejsce: szkolenie ONLINE, na platformie LIVEWEBINAR (bez instalacji programu). Otrzymają Państwo link do logowania na szkolenia na podany w formularzu adres e-mail. Link zostanie wysłany 3 dni przed szkoleniem z adresu cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl, prosimy sprawdzić spam.
Szczegóły na stronie: www.cdnsosnowiec.edu.pl
Warunki techniczne udziału:• Dostęp do internetu. • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).• Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
Ochrona danych osobowych
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uczestnictwa w wybranej formie szkoleniowej.
W związku z przetwarzaniem danych ma Pan/Pani prawo dostępu do tych danych, do ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Dyrektora Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu jest Pan Paweł Wierzbicki, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: p.wierzbicki@cuwsosnowiec.pl, nr tel. (32) 292 44 64 wew. 217.
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych):
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy