Formularz kontaktowy
Uzupełnij formularz, a wkrótce zadzwoni do Ciebie nasz konsultant, który dopyta Cię o Twoje oczekiwania względem wyjazdu.

Wszystkie informacje, jakie nam przekazujesz, pozostają dostępne tylko na potrzeby organizacji Twoich wyjazdów przez Breakplan.pl. Nie udostępniamy ich zewnętrznym podmiotom.

Jeśli jeszcze nie znasz szczegółów na temat naszej oferty, wejdź na https://breakplan.pl/wycieczki/na-wlasna-reke.
Email address *
Imię *
Jaki jest kierunek Twojej podróży?
Informacja o kierunku podróży przyda nam się, żeby przekierować Cię do odpowiedniego Eksperta Podróży. Jeśli jeszcze nie wiesz, dokąd wyjechać, pozostaw to pole puste.
Telefon kontaktowy *
Nasz doradca skontaktuje się na podany przez Ciebie numer telefonu w celu omówienia szczegółów Twojej podróży. Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany na żadne inne cele, niż bezpośrednio związane z Twoją podróżą.
Skąd się o nas dowiedziałeś po raz pierwszy? *
Dzięki odpowiedzi na te pytanie dowiemy się, jaki kanał komunikacji z Wami jest najbardziej efektywny.
Akceptacja regulaminu i przetwarzania danych osobowych
Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi, potrzebujemy Twojej akceptacji warunków jej świadczenia oraz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Szczegóły zostały opisane w regulaminach dostępnych na stronie Breakplan.pl w zakładce "Regulaminy" oraz "Polityka prywatności".

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma The Break Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-777), przy ul. Kulczyńskiego 12/1. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.
Regulamin Usługi "Osobisty Doradca Podróży" *
Required
Przetwarzanie danych osobowych *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy