VHS-DAYS: ДНІ АМАТОРСЬКОГО КІНО. OPEN CALL
Майже в кожному сімейному архіві зберігаються домашні відео, на яких зафіксовані найбільш важливі для сім’ї моменти і найближчі люди, улюблені локації у місті або за його межами, відеопослання собі майбутнім або щасливим нащадкам. З часом ці вихоплені з життя епізоди стають історією не тільки однієї сім’ї, але й міста, уламками колективної пам’яті цілого покоління.

Так зване home-відео давно стало невід'ємною складовою національних кіноархівів по всьому світу, унікальним матеріалом для істориків, дослідників культури, режисерів та художників.

Саме тому Довженко-Центр робить спробу зібрати ці артефакти і запрошує долучитися до творення колекції home-відео Національного кіноархіву. За підсумками відбору ви зможете отримати цифрову копію власного відеоматеріалу.

Назва фільму *
Your answer
Рік створення *
Your answer
Жанр *
Your answer
Хронометраж *
Time
:
Формат *
Режисер *
Your answer
Автор сценарію *
Your answer
Оператор *
Your answer
Вікові обмеження *
Your answer
E-mail *
Your answer
Посилання на файл *
Your answer
ПІБ людини, що заповнила анкету *
Your answer
Подаючи заявку на участь у VHS-днях я підтверджую, що є власником авторських прав на поданий фільм і згоден з умовами проведення заходу, зокрема на публікацію кадрів чи епізодів із фільму, а також даю згоду на обробку своїх персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms