I Ogólnopolskie Badania Liderów
Email address *
Akceptuję regulamin oraz politykę prywatności serwisu Złote Myśli, które gwarantują mi bezpieczeństwo podanych danych.
Administratorem danych osobowych są Złote Myśli Sp.z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy pod numerem KRS: 0000295365, o numerze NIP: 631-253-46-77, REGON: 240713607. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji w polityce prywatności.

Regulamin oraz Politykę Prywatności Serwisu znajdziesz tutaj:

Regulamin Serwisu Złote Myśli: https://www.zlotemysli.pl/p/regulamin-serwisu.html
Polityka Prywatności Serwisu Złote Myśli: https://www.zlotemysli.pl/p/polityka-prywatnosci.html
I Ogólnopolskie Badania Liderów - umiejętności liderskie
"Lider to ktoś, kto zna drogę, idzie drogą i pokazuje drogę."John C. Maxwell
Zapraszamy do badania, które pozwoli dowiedzieć się jakie kompetencje powinien mieć lider (Lider jako osoba która zarządza przynajmniej 1 osobą) oraz pozwoli Ci drogi uczestniku na dowiedzenie się czy masz te kompetencje i na jakim poziomie (Badanie jest anonimowe i bezpłatne). Da Ci też informacje jaki pozom kompetencji liderskich mają koledzy w innych organizacjach, czy w innych branżach. Ten zestaw pytań który za chwilę zobaczysz, powstał w wyniku obserwacji grup liderów (ok 200 osób) w różnych branżach przez konsultantów: Lean Menagmet, trenerów, coachów oraz na podstawie przeprowadzonych szkoleń w śród liderów.
Ankieta zawiera około 100 prostych pytań i zajmie około 15 minut i badanie będzie składała z trzech etapów:
Etap 1 - metryczka w której zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, pozycję i branże - te informacje niezbędne będą do spojrzenia na wyniki badań z różnej perspektywy.
Etap 2 - tutaj wskażemy Ci różne umiejętności jakie powinien posiadać lider i zapytamy się Ciebie na jakim poziomie powinny te umiejętności być o lidera.
Etap 3 - w tym etapie ocenisz swoje umiejętności liderskie.
Poprosimy też o Twój adres e-mail., będzie on nam potrzebny aby przesłać Ci wynik badań.
Badanie liderów nie jest oceną ani pomiarem kompetencji, lecz służy do określenia jakie wg pana cechy/umiejętności powinien mieć lider i na jakim poziomie ma je pan W kwestionariuszu nie ma dobrych ani złych odpowiedzi, nie ma dobrych albo złych wyników końcowych – służy to autoreflekcji co jest tu i teraz .
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service