Disco pill & No heels, baby!

Tři dny nabombený tancem, feminní energií a playlistem, kterej si budeš zpívat až do konce roku.

Safe space for all body types & all genders.

3 dny / 6 lekcí / nekonečno lásky. 

12. - 14. 8. 2024 (Praha)


PROGRAM LEKCÍ (stejný pro každý den):

18:00 - 19:15 No heels, baby!

Láká tě tanec na vysokých podpatcích, ale pořád čekáš na “ten moment”? Už s tancem na high heels zkušenost máš, ale cítíš, že je co zlepšovat? Pojď rozvlnit svoje bohatství na lekce No heels, baby! , které budou stejně hot a spicy jako moje lekce MILF Dance Class, ale podpatky na ně nepotřebuješ, tančit budeme na boso. Těš se na kvalitní warm up, trénink izolací, groovu, techniky, cvičení pro rozvíjení fantazie, ztotožnění se svým tělem a boost sebevědomí, které pokud mu dovolíš, vydrží i mimo taneční sál. Zasmějeme se, zamakáme, možná si o pobrečíme, ale to všechno v bezpečném kruhu stejně smýšlejících lidí.

19:30 - 21:00 Disco pill

Zajímá tě tanec waacking? Považuješ se za věčného začátečníka a bodlo by ti, dát si waacking během 3 dní trochu do kontextu? Lekce Disco pill jsou 3 večery, během kterých tě provedu základními elementy waackingu a společně se pokusíme v party atmosféře roztočit tvojí disko kouli, aby zářila ve světlech reflektorů i dlouho poté.
// Waacking - Waacking vznikal v 70. letech v amerických disco klubech v Los Angeles, kde se scházela komunita queer afroameričanů, latinos, a dalších minorit. Klub byl synonymem svobody projevu. Party kroky, groove, pózování, dynamické pohyby rukou (waack), chůze, drama, oslnivý outfit a to nejdůležitější - osobnost tanečníka. Tento klenot zlaté disco éry je unikátní uměleckou formou plnou emocí, jako samotná jeho historie.

CENA:
  • ALL YOU CAN EAT(6 lekcí)………..2000 Kč / při závazné registraci do 30. 6. early bird price: 1800 Kč
  • FINE DINING (2 lekce v 1 den).......700 Kč
  • APPETIZER (1 lekce)......................400 Kč

Aby byla tvá registrace na Disco pill & No heels, baby! byla platná, poprosím Tě po vyplnění přihlášky o uhrazení kurzovného za balíček, který zvolíš, na účet 3229465002/5500. Do poznámky uveď svůj e-mail + jméno balíčku. Po uhrazení zálohy Ti přijde potvrzovací e-mail.

Pokud potřebuješ s platbou počkat, registraci odešli a napiš mi do poznámky, jak by ti to bylo příjemnější.

Kurzovné je nevratné, protože po jeho uhrazení ti budu do poslední chvíle v kurzu držet místo a kapacita tanečního sálu je omezená. Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudeš moci zapojit a najdeš za sebe kamaráda/ku jako náhradu, určitě se domluvíme.Moc se na Tebe těším!

Eliška Soukupová
Email *
Registruji se na
*
Jméno *
Příjmení
*
Oslovení
*
E-mail
*
Instagram
*
Taneční nebo jiná pohybová zkušenost
*
Jak jsi se o Disco pill & No heels, baby! dozvěděl/a?
*
Odesláním této přihlášky uděluji souhlas ke zpracování výše uvedených osobních údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí straně a budou využity pouze pro účely komunikace kurzu Disco pill & No heels, baby!.
*
A copy of your responses will be emailed to .
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy