Kursu aptauja
Ventspils Digitālais centrs šobrīd notiek aktīvs apmācību process, apmācām interesentus darbā ar Microsoft Excel un Adobe Illustrator, kā arī prezentāciju veidošanā. Domājot par nākamajām apmācībām, vēlamies noskaidrot Tavas vēlmes attiecībā uz jaunu iemaņu un prasmju apgūšanu. Šim nolūkam aicinām veltīt dažas minūtes Tava laika.
Iespējamie apmācību kursi un tēmas
Atzīmē apmācību tēmas, kuras tev ir interese apgūt.
Datorzinību pamatprasmes
Pirmie soļi darbā ar datoru, darbs ar lietotņu logiem, interneta un e-pasta izmantošana
Tekstapstrāde (MS Word)
Lietisķo dokumentu noformēšana (MS Word)
Formatēšanas stilu lietošana, automātiskā satura veidošana, atsauces un bibliogrāfijas veidošana, lapaspušu numerācija, galvenes un kājenes noformēšana
MS EXCEL iesācējiem (bez priekšzināšanām)
Iepazīšanās ar MS Excel darba vidi; MS Excel darblapas izveidošana, formatēšana un saglabāšana; Dažādu datu tipu lietošana; Vienkāršāko funkciju, formulu izmantošana; Diagrammu izveide un formatēšana.
MS EXCEL lietpratējiem (ar priekšzināšanām)
Iepazīšanās ar MS Excel darba vidi; MS Excel darblapas izveidošana, formatēšana un saglabāšana; Dažādu datu tipu lietošana; Dažādu funkciju izmantošana; Sarežģītāku funkciju izmantošana; Diagrammu izveide un formatēšana; Excel datu pārkopēšana citās lietojumprogrammās; Excel datu aizsargāšana.
MS EXCEL ekspertiem (ar priekšzināšanām)
Pamatfunkciju atkārtojums; Datu apstrāde: starpsummas (Subtotal); Datu validācija; Rakursdiagrammas un rakurstabulas (Pivot chart, Pivot table) veidošana; Nosacījumu formatēšana.
Prezentāciju veidošana ar MS Power Point
Prezentāciju veidošana, izmantojot bezmaksas online rīkus
Apmācības darbā ar Adobe Illustrator (maksas rīks)
Adobe Photoshop iesācējiem, bez priekšzināšanām.
Clear selection
Attēlu apstrāde, izmantojot GIMP (bezmaksas rīks)
GIMP ir rastra grafikas redaktors, ko lieto fotogrāfiju un citu attēlu apstrādei un izveidei. GIMP bieži tiek izmantots logotipu, izdrukas materiālu izveidei, attēlu lieluma mainīšanai, griešanai, krāsu maiņai, vairāku attēlu apvienošanai, defektu novēršanai un konvertēšanai no viena formāta uz citu. Ar GIMP var izveidot arī vienkāršas gif animācijas. Tas bieži tiek izmantots kā bezmaksas alternatīva populārajam rastra grafikas redaktoram Adobe Photoshop.
Fotografēšanas pamati
Apmācības ir “hobij-kurss”, kas labi noderēs gan iesācējiem, gan arī tiem, kas ar fotografēšanu iepazinušies pašmācības ceļā. Nodarbībās iegūtās zināšanas palīdzēs pilnvērtīgi lietot digitālās fotokameras un prasmīgi iemūžināt dzīves skaistākos mirkļus, svētkus un ikdienu, ceļojumus un svarīgus notikumus
Tiešsaistes attēlu apstrādes programmas fotogrāfiju apstrādei un zīmēšanai
Piemēram: PIXLR, Adobe Photoshop Epress, canva.com. Vienkāršai attēlu apstrādei: izmēru maiņa, rāmīšu uzlikšana, vienkāršu efektu uzstādīšana, teksta pievienošana, kolāžu veidošana utml.
E-paraksta apmācības
Apmācības praktiskā darbā ar viedkartes e-parakstu un epraksts.lv.
AutoCAD pamatkurss
AutoCAD ir lietojumprogramma, kas paredzēta datorizētajai projektēšanai(CAD), kur ir iespējams rasēt gan 2D, gan 3D objektus.
AutoCAD padziļinātais kurss
AutoCAD ir lietojumprogramma, kas paredzēta datorizētajai projektēšanai(CAD), kur ir iespējams rasēt gan 2D, gan 3D objektus.
ZWCAD apmācības
Programma ļauj nolasīt, labot un saglabāt uz AutoCAD programmas bāzes (2,5-R14-2015 versijās) veidotos failus, kā arī ieviest izmaiņas tajos. Arhitekti, inženieri, dizaineri un ikviens, kurš veido augstas kvalitātes 2D/3D rasējumus, var izmantot ZWCAD ikdienas darbā. ZWCAD ļauj izveidot, izmainīt, saglabāt, izdrukāt failus ar paplašinājumu DWG/DXF.
SolidWorks pamatkurss
SolidWorks ir 3D projektēšanas programmatūra. Tas ir pilnīgs 3D CAD projektēšanas risinājums, kas nodrošinās jūs ar visiem nepieciešamajiem mehāniskās konstruēšanas, verificēšanas, kustību modelēšanas, datu pārvaldības un saziņas rīkiem.
Datorapmācības izglītības iestāžu tehniskajiem darbiniekiem
Kurss piemērots skolu sekretārēm, lietvedēm, saimniecēm un atbalsta personāla speciālistiem. Apmācības darbā ar operētājsistēmas Windows 10 rīkiem un Microsoft Office programmām, lai ikdienā savus darba uzdevumus spētu paveikt ērtāk un racionālāk.
Citas apmācības
Ja vēlies apgūt prasmes, kas līdz šim nav nosauktas, ieraksti tās zemāk esošajā lauciņā
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy