Webinář - Máš neurogenní střevo - Co s tím?
Zveme Vás na webinář problematiky lidí s poškozením míchy s názvem "Máš neurogenní střevo - Co s tím?", který bude vysílán dne 20.6.2024, od 16 hodin. Autorkou webináře je Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Mít vyprazdňování střeva pod kontrolou, patří k jednomu z hlavních atributů kvality života každého člověka s poškozením míchy. Na webináři se dozvíte, jaké jsou možnosti řešení, jak tohoto cíle dosáhnout.

Na základě Vaší registrace v tomto formuláři obdržíte obratem na Váš e-mail pozvánku se všemi potřebnými informacemi pro přístup na webinář konaný prostřednictvím platformy Google Meet.

Za Českou asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.
Zdeňka Faltýnková
faltynkova@czepa.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Jsem osobou *
Required
Prostor pro Vaše dotazy a zkušenosti k tématu neurogenního střeva. 
Máte zájem, abychom na Vaši e-mailovou adresu zasílali pozvánky na další připravované webináře? V případě, že zaškrtnete "Ano", souhlasíte s tím, že asociace CZEPA Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, emailová adresa) uchová nejdéle do 31. 12. 2025. Pokud zaškrtnete "Ne", Vaše kontaktní údaje budou bezprostředně po odvysílání webináře vymazány. *
Jaké jiné téma z oblasti života s poškozením míchy by Vás zajímalo? O jaké téma budoucího webináře máte zájem?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Česká asociace paraplegiků - CZEPA. Report Abuse