ZGŁOSZENIE / GRAFFITI JAM #SZTUKAWYRAZU M4 2016
Tu zgłosisz się do udziału w imprezie graffiti, organizowanej przez Stowarzyszenie Kulturalne JARTE w dniach 2-3 lipca 2016 r.
Dane osobowe
Twoje dane będą wykorzystane do realizacji projektu "M4 - Moje Miasto, Moje Miejsce". Dopiszemy je również do bazy kontaktów JARTE, aby informować się o przyszłych wydarzeniach. Po zakończeniu naboru i zatwierdzeniu ostatecznej listy osób biorących udział w M4, pozostałe dane zostaną usunięte. Na życzenie Twoje dane mogą być usunięte na każdym etapie projektu. Jeśli nie zgadzasz się na podanie danych nie wypełniaj formularza.
Imię i nazwisko *
Your answer
Miejsce zamieszkania *
Podaj miasto
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu *
Your answer
Projekt - na jakim jesteś etapie? *
Czekamy na projekty! Inspiruj się tematami związanymi ze słowem, z miastem, ze sztuką ulicy, z Mielcem i regionem. Szukaj inspiracji na naszym profilu facebookowym. Hasło tegorocznego M4 to #SztukaWyrazu.
Required
Projekt - opisz w krótkich słowach, co chcesz zrobić? *
Your answer
Projekt
Jeśli masz pomysł na graffiti, na mural, na wielkoformatowy obraz, potrafisz go naszkicować - prześlij nam projekt do 5 lipca na adres jarte@jarte.org
Dziękujemy za zgłoszenie. Wkrótce się skontaktujemy z Tobą. Jeśli uważasz, że Twoi znajomi też mogliby być zainteresowani udziałem w projekcie M4, wyślij im informację i link do tego zgłoszenia.
Nabór jest otwarty. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 czerwca 2016 lub do wyczerpania się miejsc.
Pozdrawiamy! Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.