SPEAKLY!
SPEAKLY - viešojo kalbėjimo, diskusijų moderavimo ir debatavimo mokymai.
Tam, kad šie mokymai būtų BOMBA, JCI Kaunas komanda ieško aktyvių ir turinčių idėjų savanorių, kurie norėtų prisijungti prie SPEAKLY organizacinės komandos.
Šių mokymų metu kiekvienas turės galimybę ne tik tobulėti viešojo kalbėjimo, diskusijų ir debatų srityse, bet ir susipažinti su šių sričių specialistais, dalintis savo patirtimi su kitais ir pasimatuoti organizatoriaus vaidmenį.
Kontaktinė informacija
Rinkdama asmens duomenis JCI Kaunas įsipareigoja tvarkyti bei naudoti šią informaciją tarpusavio komunikacijos ir informavimo apie savanorystę organizacijos ir jos partnerių veiklose tikslams. Taip pat organizacija įsipareigoja duomenis saugoti ir naudoti pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus.
Asmeninės informacijos pateikimas yra laikomas sutikimu, kad JCI Kaunas tvarkytų jo asmens duomenis ir pateiktą informaciją su JCI Kaunas savanorystės programa susijusiems tikslams.
Vardas Pavardė *
El. Paštas *
Amžius
Clear selection
Telefono numeris *
Miestas
Komandos pasirinkimas
Norime, kad kiekvienas būtų išgirstas, todėl prašome pasirinkti, kokioje komandoje norėtumėte dirbti.
PAGRINDAI - komanda, kuri atsakinga, kad šie mokymai įvyktų. Tai lyg savotiški koordinatoriai, kurie aktyviai įsitrauks į kitų komandų koordinavimą, bendradarbiavimą su partneriais ir remėjais.
TURINYS - komanda, kuri atsakinga už mokymų turinį ir bendravimą su lektoriais bei mokymų svečiais, kurie dalinsis savo patirtimi su mokymų dalyviais.
KOMUNIKACIJA - komanda, kuri atsakinga už mokymų sklaidą ir komunikacija su mokymų dalyviais.
CO-EVENTS - komanda, kuri atsakinga už atskirų mokymų renginių organizavimu (World Speech Day, Gala ir kt.).
Pirmas pasirinkimas *
Antras pasirinkimas *
Kokios panašios patirties turite?
Jeigu esi JCI narys/kandidatas, nurodykite vietinės organizacijos pavadinimą (JCI Kaunas, JCI Vilnius, JCI Klaipdėda ir t.t.)
Kiti komentarai
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy