#IdziemyPoMilion / dołącz do akcji
Droga #DigitalGirl, jesteśmy bardzo szczęśliwe, że dołączasz do naszej akcji #IdziemypoMilion.

W niniejszym formularzu możesz dołączyć swój wkład do naszego licznika, który pracuje nieustannie 24/7 i zbiera dane od wszystkich dziewczyn z naszej społeczności, które chcą pokazać światu, że sufity finansowe są tylko w naszych głowach i że wspólnie dotrzemy do miliona szybciej niż nam się wydaje!

Nasz pomysł jest taki, że pod licznikiem będziemy umieszczać nazwiska naszych klientek, które zdecydowały się wziąć udział w akcji. Nie będziemy jednak przy ich nazwiskach podawać konkretnych kwot. Kwotę, którą zarobiłaś na sprzedaży swojej wiedzy online, którą nam podasz, anonimowo wrzucimy do puli licznika.

Dlaczego robimy to w ten sposób? Dla wielu osób kwoty, które zarabiają są danymi poufnymi - rozumiemy to. Nie chciałybyśmy, żeby cokolwiek Cię powstrzymywało przed wzięciem udziału w akcji.

Podsumowując:

>> Kwota Twojego przychodu pozostanie anonimowa (wrzucimy ją do licznika bez wiązania jej z Twoim imieniem i nazwiskiem)

>> Twoje imię i nazwisko umieścimy pod licznikiem (bez podawania żadnych innych informacji i bez kwoty, którą nam podałaś). Co jeżeli nie chcesz, żeby Twoje nazwisko pojawiło się pod licznikiem? Wtedy niestety nie możesz wziąć udziału w akcji.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak to teraz wygląda, to wejdź na stronę: www.digitalgirls.pl/milion

Jeżeli masz jakieś pytania w tej kwestii, to napisz do nas na hello@digitalgirls.pl

Do dzieła!

Niech MOC będzie z Nami!
Kaśka i Monika
1 / JAK SIĘ NAZYWASZ? / podaj swoje imię i nazwisko, a także swój adres e-mail *
Twój adres e-mail będzie u nas bezpieczny i zostanie przez nas wykorzystywany tyko do kontaktu w sprawie tego formularza. Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności - https://www.digitalgirls.pl/polityka-prywatnosci/. Twoje imię i nazwisko umieścimy pod licznikiem wśród innych osób, które zdecydowały się wziąć udział w akcji.
2 / PRODUKT / jaki produkt lub usługę sprzedawałaś w ciągu ostatnich 12 miesięcy? *
Opisz swoje produkty / usługi w kilku zdaniach - czy to były kursy online, programy online, e-booki, konsultacje, usługi doradcze lub inne formaty? Dla kogo projektowałaś te produkty? Które są Twoimi ulubionymi i dlaczego?
3/ PRZYCHODY / podaj konkretną kwotę przychodów z Twoich produktów, które opisałaś w poprzednim pytaniu (z max 12 ostatnich miesięcy). *
Jeśli to więcej, niż jeden produkt, to byłoby super, gdybyś opisała je wszystkie kolejno i podała konkretne wartości dla każdego z nich. Chodzi nam tu o wysokość Twoich sprzedaży jeszcze przed odjęciem kosztów. Napisz też w jakim okresie zarobiłaś te kwoty, czy to ostatni miesiąc, a może rok? Te kwoty zostaną anonimowo dodane do licznika. Nie będą powiązane z Twoim imieniem i nazwiskiem.
4 / ZGODA NA PUBLIKACJĘ / zaznacz poniżej, że potwierdzasz, że przesłane dane są prawdziwe i że zgadzasz się na opublikowanie danych *
Wyrażając zgodę na publikację, wyrażasz zgodę na pojawienie się ich na naszej www.digitalgirls.pl oraz w naszym newsletterze do społeczności oraz naszych social mediach (Instagram, Facebook). Anonimowo dodamy kwotę Twoich przychodów do licznika. A Twoje imię i nazwisko umieścimy pod licznikiem.
5 / COŚ JESZCZE / a może chcesz dodać coś jeszcze tylko dla nas? To dobre miejsce :)
Dziękujemy Ci za zgłoszenie do akcji #IdziemyPoMilion! To dla nas naprawdę dużo znaczy.
Twój wkład do naszego licznika pojawi się na stronie www.idziemypomilion.pl w ciągu 7 dni od zgłoszenia.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy