Formularz zgłoszeniowy na 89. Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Witaj w formularzu zgłoszeniowym!
Każdy z pielgrzymów zgłasza się osobno, nawet jeśli jest to małe dziecko. Jest to konieczne w celu przygotowania ubezpieczenia. W 48 godz. po zgłoszeniu na podany przez Ciebie mail otrzymasz wiadomość z numerem konta pielgrzymki, do wykonania przelewem wpłaty wpisowego.
Ważne, aby rodzice niepełnoletnich osób zwrócili uwagę na wpisanie danych odnośnie do opieki nad dzieckiem podczas trwania pielgrzymki.
Ze strony www pobierz i poproś o wypełnienie opinii swojego ks. Proboszcza -  http://pielgrzymka.archpoznan.pl/do-pobrania/ 
Już dziś dziękujemy, że chcesz pielgrzymować wraz z nami.
Pytania można przesyłać na adres: pielgrzymka@archpoznan.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Regulamin pielgrzymki
1) Pielgrzymka jest aktem religijnym o charakterze pokutnym, będąca formą rekolekcji w drodze. Jej integralnymi elementami są: codzienna Eucharystia oraz modlitwa w drodze.
2) Pielgrzymów obowiązuje posłuszeństwo wobec kierownika, kapelana, przewodników grup, innych kapłanów oraz przestrzeganie zaleceń służby drogowej, porządkowej i medycznej.
3) Pielgrzym jest zobowiązany do noszenia legitymacji przez cały czas trwania pielgrzymki. Każdorazowe opuszczenie grupy wymaga przepustki udzielonej przez przewodnika grupy.
4) Podczas pielgrzymki obowiązuje zakaz używania środków odurzających (alkohol, tytoń, narkotyki, dopalacze, inne używki).
5) Podczas pielgrzymki obowiązuje godny strój (zakryte ramiona, spodnie przynajmniej do kolan), nakrycie głowy (ochrona przed słońcem) oraz zakaz używania urządzeń multimedialnych w czasie modlitwy, konferencji.
6) Noclegi dla mężczyzn i kobiet w czasie pielgrzymi organizowane są w odrębnych pomieszczeniach (nie dotyczy małżeństw).
7) Pielgrzym powinien przedstawić się gospodarzom, którzy przyjmują go na nocleg. Należy okazać zawsze wdzięczność i wystrzegać się postawy roszczeniowej dotyczącej warunków lub wyżywienia.
8) Pielgrzym jest objęty ubezpieczeniem (NNW). Należy przestrzegać regulaminu, zasad bezpieczeństwa, przynależności do grupy do której nastąpiło zgłoszenie (początek wyznacza krzyż, a koniec tablica grupy).
9) Pielgrzym swoją postawą przez cały czas trwania pielgrzymki ma być świadkiem Jezusa Chrystusa.
10) Niestosowanie się do zasad Regulaminu może skutkować wykluczeniem z Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
Akceptuję zasady powyższego regulaminu *
Nazwisko *
Imię *
Jestem: *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Adres - ulica i numer *
Adres - miasto *
PESEL *
Numer kontaktowy do kogoś z rodziny/znajomych w razie wypadku
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy