Пријава за online DAAD работилница (Декември 2020 - Јануари 2021)
Повелете на бесплатен online работилница која се организира од страна на истакнати предавачи и Професори од SRH ochschule Berlin, Германија, организирана во рамките на проектот DAAD „East - West Dialogue: Higher Education Dialogue with the Countries of the Western Balkan“.
Која е вашата е-маил адреса на која сакате да добиете информации со линкови до предавањата? *
Изберете теми на кои сакате да присуствувате:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy